Arama sonuçları: *

• Users: semihozden
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. semihozden

ORGAN NAKLİ İÇİN NEREYE BAŞVURMAK GEREKİR?

Merhaba Arkadaşlar işyerinden bir arkadaşımın annesi kalp krizi geçirdi şuan yoğun bakımda. Kalbi %20 çalışıyor ve depremden dolayı çoğu profesör daha işe dönmediği için yönlendirecek kimse yokmuş malesef. Forumda konu açayım belki bir bilene denk gelirim diyerek bu konuyu açıyorum. Kalp nakli...
  2. semihozden

WHATSAPP'I BİLGİSAYARA BAĞLAYAMIYORUM

Merhaba Whatsapp web'e veya masaüstü uygulamasına bağlamaya çalıştığımda geçerli Qr kod bulunamadı hatası alıyorum sebebi ne olabilir. Bilgisayardaki ve telefondaki whatsapp'ı sildim tekrar kurdum yinede olmadı
  3. semihozden

SAĞLAM HİKAYELİ OYUN ÖNERİSİ

Merhaba arkadaslar Bu aralar online oyunlara ara verip chill bir sekilde hikayeli oyun oynamak istiyorum. Önerdiğiniz hikaye ve oynayış bakımından güzel bulduğunuz oyunları önerebilirsiniz.
  4. semihozden

Asus Tuf Gaming Monitörümde Ghosting Var

Merhaba Arkadaşlar "ASUS 23,6" VG24VQR" monitör satın aldım fakat ghosting var. Koyu renklerde oyunlarda çok sıkıntı yaratıyor. Sizce garantiye yollamalımıyım. Yada kendim yapabileceğim bir çözüm varmı? Ürünü Vatan Bilgisayardan aldım.
  5. semihozden

Di̇scord Sunucu Ve Profi̇l Fotoğraflari Görünmüyor

MERHABA YAŞADIĞIM PROBLEM RESİMDE MEVCUT. BİRDE RUST OYUNUNDA RUSTİNİTY ADLI SUNUCUYA GİRDİĞİMDE MAP DOSYALARINI DİSCORD ÜZERİNDEN BİR LİNKTEN İNDİRDİĞİNİ GÖRDÜM. LİNKE GİTMEDİĞİ İÇİN HATA VERİP YÜKLEMİYORDU. ARKADAŞLARIMDA BİR SIKINTI YOKTU FAKAT BENİM BİLGİSAYARIMDA LİNKE ULASAMIYORDUM. VPN...
  6. semihozden

Codegen SSD alınır mı??

Merhaba Arkadaşlar M2 SSD almayı düşünüyorum 1TB ama forumlarda ssd'ler konusunda sürekli olumsuz yorumlar görüyorum. Samsung 980 modelinde bile almayın diyeni gördüm ve kafam karıştı açıkçası. 1000-1500tl arasında önerebileceğiniz m2 ssd varmı. Bu ssd alınır mı? sizce...
  7. semihozden

Vitesi Boşa Almak Yakıt Tüketimini Arttırırmı?

Merhaba arkadaslar Boş yolda veya yokuş aşağı arabayla giderken bir yüksek vitese alıp gaz vermeden ilerlemekmi daha az yakar yoksa boşa almak mı. Duyduğum kadarıyla gaza basmadığımız sürece yakıt pompası içeriye yakıt ateşlemediğinden dolayı yakıt sarfıyatı olmuyormuş. Ne kadar doğru...
  8. semihozden

Web Sitemin Mobil Görünümünde Slider Sorun Çıkartıyor

Merhaba Yeni yayınladığım web sitemde slider mobil görünümde sıkıntı çıkarıyor. Sayfayı aşağı doğru kaydıramıyorum slidere denk geldiği için. Bir türlü düzeltemedim yardım edebilecek varmı. Site = https://nesa-insaat.com Not: CSS kodlarıyla alakalı bir sıkıntı anladığım kadarıyla.
  9. semihozden

Last Of Us Part 1 Rezalet Bir Şekilde Çıktı??

Senelerdir bekliyorum bilgisayara sonunda çıktı beyleeeer. Sabırsızlanan varmı benim gibi :)
  10. semihozden

Maksimum 12K Bütçeye İşlemci Odaklı Pc

Merhaba arkadaslar Arkadaşım işi için bir bilgisayar toplamak istiyor. Bu bilgisayarda herhangi bir oyun oynanmayacak. Ondan dolayı ekran kartı gt730 olsada olur. İşlemcisi ön planda olan bir sistem öneriniz varmıdır?
  11. semihozden

Twi̇tch Drop Problemi̇

Merhaba arkadaslar Twitch'in yönetim panelinden baktığımda uploadımın çok dalgalı olduğunu görüyorum. 6megabit uploadım var fakat yayın sırasında 2'ye kadar düşüyor geri 5 e çıkıyor falan. Çözümü nedir bilen varmı?
  12. semihozden

Çözüldü✓ ACER NİTRO MARKA 3050Tİ'LI LAPTOPUMU NE KADARA SATABİLİRİM

Merhaba arkadaşlar Aşağıda linkini verdiğim laptopumu Düzgün bir masaüstü dizmek için satmayı düşünüyorum. Sıfırı 21-22k civarında sizce ne kadara gider? :) Not: Garantisi devam ediyor...
  13. semihozden

Çözüldü✓ b450m s2h anakarta ryzen 9 gibi güçlü bir işlemci takılırmı

Merhaba arkadaşlar Hali hazırda böyle bir anakartım var b550 gibi tekrar bi anakart almak istemiyorum bir sıkıntı çıkarırmı? Forumlarda çok tartışmalı gördüm bu konuyu. Yorumlarınızı merak ediyorum.
  14. semihozden

Çözüldü✓ GİGABAYTE B450M S2H ANAKARTA 6800XT GİBİ GÜÇLÜ BİR EKRAN KARTI TAKILIRMI?

Merhaba arkadaslar bu konu hakkında internette çelişkili yorumlara denk geldim. B450 gibi bir anakarta 6800xt, 3080ti gibi güçlü ekran kartı takmanın problem yaratmayacağı işlemci dar boğaz yapmadığı sürece sıkıntı çıkarmayacağına dair yorumlar gördüm. Öte yandan anakarttaki mosfetlerin çok...
Top Bottom