Arama sonuçları: *

1. K

BİLGİSAYARIM NE KADAR EDER

Şuan bu piyasada ne kadar eder ?
  2. K

İphone 11 alınır mı ?

2.El piyasası 10-15K arasında değişiyor. Cevapladığın için teşekkürler.
  3. K

İphone 11 alınır mı ?

2. El İphone almayı düşünüyorum sizce alınır mı? Tarafsız bir şekilde yazarsanız sevinirim boş muhabbete tartışmaya gerek yok bunu alma Xiaomi'nin veyahut android'de şunu al demeyin kısa ve öz alınır mı alınmaz mı? Alınır evet şundan Alınmaz Hayır şunlardan ötürü gibi cevaplarsanız sevinirim
  4. K

BİLGİSAYARIM NE KADAR EDER

Ryzen 5 5500 (1 yıllık) Sapphire Pulse RX6600 (5-6 aylık tertemiz) asus prime b450m-k 2 (1 yıllık) 8+8 gskill 3600mhz 1yıllık Ram xtc cougar 600 +80 psu (1 yıllık) kioxia 500gb m2 ssd (1 yıllık) 120gb patriot ssd 750gb hdd hdd patriot hariç hepsinde kfg var
  5. K

Gigabyte G24F-2 bu fiyata alınır mı?

4700 ise çek ben kullanıyorum mutluyum memnunum
  6. K

Yurt ücretleri hakkında.

Kahramanmaraş öyle aman aman pahalı bir şehir değildi bu deprem olana kadar şuan dükkan ve ev kiralarına fahiş zamlar yapıldı ondan bazı ürünlerin fiyatı arttı bunu yapanda maraşın kendi halkı fırsatçılar işte maraş iyide insanı yobaz bunu doğuma büyüme maraşlı olarak söylüyorum depremi...
  7. K

Yurt ücretleri hakkında.

Hocam Kahramanmaraşta yaşıyorum öncellikle bölümlerin çoğu online oldu ayriyeten maraşta depremden ötürü yurt sorunu var duydugum kadarıyla bazı yurtlar 6 kişilik olmaya başlamış ayriyeten çadırları yurda çevirme fikride var haberiniz olsun bu durum en az 1 yıla adam akıllı çözülür Maraşı...
  8. K

THE FOREST VE SONS OF THE FOREST

hocam hikaye olarak mı devam yoksa farklı bir zaman dilimi falan mı ?
  9. K

Ghosting sorunu olmayan monitör tavsiyelerinizi bekliyorum!

Hocam 1 haftadır kullanıyorum 1080pde yok denecek kadar gözle bile görülmez tavsiye ederim https://www.itopya.com/gigabyte-238-g24f-2-165hz-180hz-oc-1ms-2xhdmi-dp-3xusb-ss-ips-fhd-freesync-premium-gaming-monito_u20017
  10. K

THE FOREST VE SONS OF THE FOREST

Arkadaşlar bu iki oyun arasında herhangi bir bağlantı var mı ?
  11. K

Yardım bilgisayarım kafayı yedi oyunlar açılmıyor

Hocam benim sorunum farklıydı ama parça değiştirdiğimde windows directxim bozulmuştu win 10 kullanıyordum win11e geçtim (defalarca win10 kurdum temiz iki kez flash yaptım yine yemedi) şuan herhangi bir sorunum yok olmadı en son çare olarak bunu kullanın
  12. K

Yardım bilgisayarım kafayı yedi oyunlar açılmıyor

Sisteme yeni herhangi bir parça takmış mıydınız ? ayrıca directxiniz güncel mi ?
  13. K

papara hesabımı mı çalmışlar anlamadım seri yardım lazım

kanka inanmazsın ama banada böyle mesajlar geliyor takmıyorum aylardır böyle papara mesajları geliyor kartı kullanmıyorum sadece spoti alacağım zaman para atıyorum sorun olur mu
  14. K

İki monitor arasinda kaldim yardımm

https://www.itopya.com/asus-tuf-gaming-238-vg249q1r-165hz-1ms-2xhdmi-dp-ips-fhd-freesync-premium-gaming-monitor_u11885 https://www.itopya.com/gigabyte-238-g24f-2-165hz-180hz-oc-1ms-2xhdmi-dp-3xusb-ss-ips-fhd-freesync-premium-gaming-monito_u20017 İkisi arasinda kaldım hangisi daha iyi olur ...
  15. K

ASUS TUF GAMING 23.8 VG249Q1R Kullanan var mı ?

ASUS TUF GAMING 23.8 VG249Q1R 165Hz 1ms 2xHDMI DP IPS FHD Freesync Premium Gaming Monitör Alacağım kullanan var mı ? varsa ghosting yaşıyor musunuz? hepsiburada mağazasında bir iki kişi yaşamış ondan dolayı soruyorum
  16. K

Samsung 144 HZ mi Excalibur 200 HZ mi?

geçen hafta samsung aldım cuma günü iade ettim deli gibi ghosting vardı haberin olsun excaliburda da var diye biliyorum dikkat et
  17. K

RX6600 Çok fazla ısınıyor

evde kedi var kendileri çok meraklı ondan ötürü biraz sıkıntı 1686392636 Hocam kasa milattan önce kalan bir kasa yani kasanın hava akışı yok denecek kadar az önündeki cd yerini çıkarttım hava alsın diye de çok almıyo gibi 1686392670 kasa alacak sadece 1K bütçem var hocam daha fazla...
  18. K

parçaların kendi fanları var ekstradan fan yok
  19. K

Sıfır Sapphire Pulse RX6600 aldım çok fazla ısınıyor gibi hissediyorum ilk amd kartım boşta 52 derece oyunlarda 80e kadar çıkıyor (kasam dandik bir kasa ama önü arkası açık fan yok acaba ondan mı ? )
  20. K

4000₺ Monitör tavsiyesi GHOSTİNGSİZ

tamamdır kankam teşekkürler
Top Bottom