Arama sonuçları: *

1. Ö

Yardım call of duty warzone önceki indirdiğimle aynı boyutta değil

bilgisayara format atmadan 1-2 ay önce warzone indirmiştim o zaman 250 gb indirmiştim ve grafikler harikaydı şimdi ise 90 gb indirtti ve grafikler çok kötü yardım edebilir misiniz?
  2. Ö

Yardım SSD nin yanına hdd aldım ama nasıl uygulama aktaracağımı bilmiyorum

tamamdır teşekkürler 1612537439 windowsta sorun olmaz değil mi ?
  3. Ö

aktardıktan sonra ssd ye atmak istediğim programları tek tek aktarmam mı gerek yani?
  4. Ö

Arkadaşlar yeni hdd aldım ssd deki şeylerimi hdd ye atıp oyun gibi şeyleri de ssd de tutmayı istiyorum bunu yapmamın yolu nedir?kısa yolu var mıdır program var mıdır bilgisayar hakkında pek bir bilgim yok kusura bakmayın.
  5. Ö

Elektrik kesintisinden sonra bilgisayarda aşırı yavaşlama

her şeyi yaptım,bir hata gözükmedi teşekkür ederim.
  6. Ö

hız testi yaptım hızında düşüş görüyorum normalde okuması 2500 mb idi
  7. Ö

şuan bilgisayardayım ve garanti belgesinden bakayım dedim galiba kasa ile yanında gelen bir 550W psu olması lazım kasa da corsair carbide spec-delta rgb cc-9020121 550W led fanlı atx oyuncu kasası yanlış bir şey dediysem ya da söylediysem kusura bakma bu psu konusunda falan biraz cahilim...
  8. Ö

Corsair istersen modeline de bakayım
  9. Ö

arkadaşlar bundan 3-4 gün önce elektrik kesintisi oldu ve böyle gider 10 dk sonra gelir ya onun gibi de olmadı sabah kalktım normal rutinim olarak ilk iş power tuşuna bastım tuvalete gittim tam ışığı yaktım baktım ışık yanıp sönüyor sonra odama gittiğimde ise bilgisayarın açılmamış olduğunu ve...
  10. Ö

Yardım Rival 3 mousede windows ayarları örtüşmesi

Arkadaşlar yakın zamanda rival 3 aldım her şey çok iyiydi ta ki bu güne kadar. Sabah yine normal rutinimi devam ettirirken steelseries yazılımına bakarken yukarda uyarı olduğunu gördüm mouse niz windows ayarlarıyla örtüşüyor değiştirelim mi gibisinden ben de yazılımsal falandır diye düşünüp...
  11. Ö

ps3 oyun oynarken aniden ekran donma sorunu

deneyeceğim teşekkürler
  12. Ö

ps3 oyun oynarken aniden ekran donma sorunu

arkadaşlar ps3 üm kırık ve içinde şuan 4 oyun var 3 ünü sıkıntısız oynayabiliyorum fakat tekken tag tournament 2 oynarken tam karakter seçme ekranına gelince ekran donuyor ama oyun müziği hala çalmaya devam ediyor önceden pes 2018 de ve blur da da bu hatayı yapıyordu biçimlendirdim tekrar kurup...
  13. Ö

Yardım among us tam ekran olmuyor

alt enter oldu teşekkürler ben alt enter da denemiştim de alt gr + enter yapmışım :)
  14. Ö

Yardım among us tam ekran olmuyor

arkadaşlarla bugün among us oynarken yanlışlıkla bi tuşa bastım ve tam ekrandan çıktı ama f11 i falan deniyorum yeniden tam ekran olmuyor nolur yardım edin
  15. Ö

internet var fakat bilgisayarda bazenleri yok olarak gözüküyor

tamam yaptım fakat devam etti demek ki o ileten aletteymiş sorun zaten yakın zamanda kabloluya geçeceğim teşekkür ederim
  16. Ö

tamamdır dediğiniz gibi yaptım fakat altta onun 6. modeli de var ona da yapmalı mıyım ?
  17. Ö

dns in ve ayarların nasıl yapıldığını bilmiyorum 1598108398 evet yakında kabloluya döneceğim
  18. Ö

Csgo 'vac' sorunu ?

kankam aynı hata bende de oldu bugün 1 kişide daha da olmuş her şeyi denedim fakat olmadı indirme yerini bile değiştirdim çözümü buldum smurf bir hesabın varsa ordan gir o hesap zaten güncellemeyi yapıyor sonra kendi hesabına gir oyna :)
  19. Ö

arkadaşlar internetim hiç kesilmiyor telefonda ya da başka bir bilgisayarda iken fakat bu bilgisayarda bazı zamanlar 10 dk da 1 falan yok gibi gözüküyor ve gerçekten de internet bağlantım olmuyor çözümü nedir acaba bilgisayar kablosuz bağlantı sayesinde internet kullanıyor onun ile ilgili...
  20. Ö

steam içerik sunucularına ulaşılamıyor hatası

büyük ihtimalle bende bilgisayar yeni olduğu için sanmıştım ve internetim kötü onu da düşünmüştüm bugün atılan bu konuyu görünce içime bir rahatlık geldi :)
Top Bottom