Arama sonuçları: *

1. SaHoCaM55

ramlerim düşük mhzde çalışıyor

Kontrol ettim çalışıyor bi arkadaşımda arttırmış açılmamış bilgisayarı o yüzden sordum
  2. SaHoCaM55

ramlerim düşük mhzde çalışıyor

2 adet 8 gb 3200 mhz de ram'im var ve 2133 de çalışıyordu biosdan 3200 'e çektim herhangi bir sorun olur mu? yada ekstra bir ayar yapmam gerekiyor mu?
  3. SaHoCaM55

ryzen 5 5600g ye 350w yeterli midir?

ekran kartı ileride rx 6600xt yi düşünüyorum o zaman ya power supply'i değiştirim yada kasayla birlikte değiştirim
  4. SaHoCaM55

ryzen 5 5600g ye 350w yeterli midir?

Geçtiğimiz günlerde https://www.incehesap.com/nova-apu-oyuncu-bilgisayari-fiyati-50965/ şu sistemi satın aldım ama sipariş verdikten sonra kafama power suply ve kasa tasarımı takıldı. bu power suply işlemciye yeterli olur mu herhangi bir arıza çıkartır mı? ve kasa tasarımına göre power suply'ın...
  5. SaHoCaM55

Xiaomi sürekli yeniden başlıyor

Redmi 10 telefonum var va sürekli yeniden başlatıyor kendini nasıl çözebilirim
  6. SaHoCaM55

Samsunda iyi yazılım şirketi var mı?

Bilgisayar programcılı 2. sınıftayım yaz stajım var ve kendimi geliştirebileceğim ve cv'mi iyi etkileyen bir şirket arıyorum. Bildiğiniz iyi şirketler var mı?
  7. SaHoCaM55

Portfolio sitesi için ssl gerekli mi

Portfolio sitem var ama ssl paketleri çok pahalı. sizce gerçekten gerekli mi ssl
  8. SaHoCaM55

.com mu yoksa .com.tr mi?

bencede ama aralarında 2.5 dolar fark var
  9. SaHoCaM55

.com mu yoksa .com.tr mi?

Kişisel bir web sitem var ve internete koymak istiyorum alan adı alıcam ama uzantısı .com mu olmalı yoksa .com.tr mi
  10. SaHoCaM55

İpad 8. Nesil depolama hatası

İpad 32gb lık versiyonunu kullanıyorum ve 23 gb dolu olmasına rağmen ipad depolama dolu hatası alıyorum yardım eder misiniz nasıl silerim
  11. SaHoCaM55

C ve D diskini nasıl birleştirebilirim

bu işlemde dosya kaybı olmaz dimi
  12. SaHoCaM55

C ve D diskini nasıl birleştirebilirim

c ve d disklerini birleştirmek istiyorum ama önemli dosyalarım var dosya kaybı olmadan nasıl birleştirebilirm
  13. SaHoCaM55

İşlemci ısınmadığı halde ghz düşürüyor

bende HP laptop almayın hele amd işlemcili kesinlikle almayın kamu spotu
  14. SaHoCaM55

oyunda ekran kartı 0 kullanım 99 derece gösteriyor işlemci ise direk kendini 0.33 ghz sabitliyo kafayı yicem sonunda
  15. SaHoCaM55

kendim turboyu kapattım ama açsamda düzelmiyor gene aynı sorunu alıyorum 1637946616 az önce termal macunlarını değiştirdim ama ondan olduğunu düşünmüyorum o yüzden olabilir mi acaba ?
  16. SaHoCaM55

yardımcı olur musunuz lütfen
  17. SaHoCaM55

Tabletten Pcdeki html sitesini açma

Bir internet sitesi yapıcam ama tabletten pcdeki indexi açmanın bir yolu var mı merak ediyorum biraz araştırma yaptım ama herhangi bir şey bullamadım bu konu hakkında bilgi sahibi olanlar yardımcı olur mu
  18. SaHoCaM55

21gb oyun gözüküyor dosyası yok nasıl silicem

programı tekrar kurucam ve kendi unninstal dosyasından silmeyi denicem inşallah olur 1629887838 düzeldi yardımın için sağol
  19. SaHoCaM55

evet
  20. SaHoCaM55

yaptım ama herhangi bir yer açılmadı
Top Bottom