Arama sonuçları: *

1. A

Amd radeon rx 550 fanları dönmüyor

bilgisayarımı temizlemek için her şeyi çıkardım fakat bilgisayarı topladığım zaman ekran kartının fanları dönmüyor ve ekrana görüntü gelmiyordu her şey çalışıyor ön trio fanlar cpu fanı sadece ekran kartı fanı dönmüyor be görüntü gelmiyor
  2. A

Anakarta işlemciyi takarken ezilme sesi

Buyur knk
  3. A

Teşekkürler inşallah olur iyi geceler yarın görüşmek üzere yardımcı olduğunu, için teşekkür ederm
  4. A

Ben size yarın atsam fotoğrafını ve bide pin yaöulduysa onu düzeltme şansımız varmı
  5. A

Kral ekran gelse oynicamız ekran gelmiyor 1679522995 Ben işlemciyi taktıktan sonra çıkarıp pinlere fln baktım yarın atabilirim anca müsait deilim bide 1 tane pinin üzerinde bile macun lekesi olsa hafiften çok hafiften o hata olurmu
  6. A

Bilgisayar çalışıyor fakat ekran gelmiyo 1679522786 1155 anakart intel i5 3470 işlemci normal takar gibi taktım fakat biraz geri yada ileri yaktım ezilme sesi geldi sonrada ekran gelmedi
  7. A

Şöyle işlemciyi takarken ezilme sesi geldi ama anakartın pinleri de sorun yok gibi gözüküyor
  8. A

Arkadaşlar ben macun yeniliyordum fakat işlemci mi takerken ezilme sesi geldi şuan çok kötüyüm nolur yardım edin 😔
Top Bottom