Arama sonuçları: *

1. otterthesamurai

Çözüldü✓ R5 3600 sıvı soğutucu mu 5600 mü

stok soğutucu ile thermal throttle yaşıyorsan bu sorunu çözsen bile r5 5600 güncellemesi kadar etki edeceğini sanmam, bütçen varsa sistemini r5 5600'a güncelle yoksa araştır ortalama bir overclock ile r5 3600 valorantta kaç fps verebiliyor ona göre bir seçim yap bence. 1714178822 1714178890 bu...
  2. otterthesamurai

Sistemimi istediğim şekilde optimize ettim ve paylaşıyorum

Öncelikle merhabalar, eğer konu farklı sub-forumda açılmış ise kusura bakmayın en uygun yerin burası olabileceğini düşünüyorum. AMD R5 5600 Gigabyte B450 M K Gigabyte Eagle RTX 3060 12GB Corsair Vengeance RGB RT 2x16GB Kioxia Exceria G2 2TB FSP Hydro G Pro 750W Donanıma sahip sistemimi biraz...
  3. otterthesamurai

AM4 CPU Optional fan headerslı anakart önerisi

Arkadaşlar sıvı soğutma için cpu optinal fan headersına sahip am4 anakart ihtiyacım var, bütçe ne kadar düsük olursa o kadar iyi ve tercihen iki adet system fan portu olabilir.
  4. otterthesamurai

Yardım Kasamı değiştiriyorum, tavsiye/öneri

Merhabalar arkadaşlar, mevcut sistemimi aerocool atomic model kasaya taşıdığımdan beri rtx 3060 ekran kartım boştayken de yükteyken de normalden fazla ısınıyor. Sorunu çözmek için önce kule tipi işlemci soğutucudan 240mm sıvı soğutmaya geçtim. Aslında epey işe yaradı, yükteki sıcaklık neredeyse...
  5. otterthesamurai

Öneri Havit Gamenote KB884L için keycaps

Merhabalar, Havit Gamenote KB884L klavye aldım, bir husus hariç her şeyinden memnunum. Klavyenin keycapslerindeki karakterler şeffaf değil, bu yüzden karanlıkta ve loş ışıkta backlight ne renkte ve parlaklıkta yanarsa yansın okunmuyorlar. Bundan dolayı keycapsleri değiştirmek istiyorum fakat...
  6. otterthesamurai

🔥İndirim DeepCool LE300 Sıvı Soğutucu 1.150 ₺

Bugün altunizadedeki sinerjiden LE500 aldım 2300'e 🥲
  7. otterthesamurai

❌İndirim Bitti! Baytas likrali boxter 11 TL gri renk

Üzerinde BAYTAŞ yazan bir boxer giymek için çok genç olduğumu düşündüm nedense sadfsdfscacs
  8. otterthesamurai

Ana Konu DONANIM ARŞİVİ: KANDIRILDIK VİDEOSU ( Herkes DLSS 3.0 Açabilecek? )

bir iki defa kapatıp açıp deneyince oldu :D çok teşekkür ederim
  9. otterthesamurai

sağol dostum ama bu da işe yaramadı :(
  10. otterthesamurai

Epic Games'den alınan CB2077'de çalışmıyor. Github'da da bunu belirten epey insan var. Çok heveslenmiştim 3060 12gb ile FG kullanabileceğim için :(
  11. otterthesamurai

Ekran kartı sisteme uyumlu olur mu ?

uyumludur sıkıntı çıkmaz
  12. otterthesamurai

🔥İndirim TP-LINK Bluetooth 5.0 USB Adaptör 169TL

Aynı adaptörü masaüstü pcde airpods vs realme t100 ile kullanıyorum sorun olmuyor
  13. otterthesamurai

Valorant Serverları Durum

İyi geceler millet arkadaşlarımla valorant oynuyordum az önce fakat aniden bağlantı koptu. İnternette arıyorum fakat herhangi bilgi yok bizde bölgesel olarak mı bir sorun yaşadık yoksa şu an oynayıp da aynı durumda olan var mı bilgilendirirse sevinirim.
  14. otterthesamurai

🔥İndirim Gamepower Ranger Kulaklık 831'TL

Çok uzun süre kullandım sonra da indirimden hyperx cloud core wireless alınca kardeşime verdim şimdi de o kullanıyor. Bahsedildiği gibi plastik kısımları vs pek fazla bir premium hissiyat vermiyor fakat mikrofonu gayet iyi hatta şu an kullanmakta olduğum cloud core wireless'dan biraz daha...
  15. otterthesamurai

❌İndirim Bitti! Pc için Microsoft gamepass 5.90 TL

Arkadaşlar bildiğiniz dümdüz gamepass aboneliği 1700075897 Key vs değil 1700075923 Basın geçin 6tl bile değil 😅
  16. otterthesamurai

Yardım HB'DEN ALDIĞIM PATRIOT VIPER ELITE DDR5 RAM KULLANILMIŞ MI?

ddr5 henüz 4 slot birden kullanmak için pek optimize değil, 2 slot tavsiye ediliyor
  17. otterthesamurai

🔥İndirim Duracell 1.5 V AAA Alkalin İnce Kalem Pil 20 ADET 148TL

Teşekkür ederim, geçen indirimi kaçırmıştım 😅 bu iyi oldu
  18. otterthesamurai

🔥İndirim Xbox Controller 9.Nesil - Renk: Stormcloud Vapor - 2.356,71 TL

Çok sağol, son zamanlarda xbox kontrolcüsü istiyordum ama fiyatlardan dolayı vazgeçmiştim. Şimdi sipariş geçtim.
  19. otterthesamurai

telefonun akıllı şarj özelliği yok

3. PARTİ BATARYA SAĞLIĞI UYGGULAMALARI İLE BU ÖZELLİĞE ERİŞEBİLİRSİN 1693144380 pardon caps açık kalmış
Top Bottom