Arama sonuçları: *

1. F

bu sistemden kurtulmam lazım 2 güncelleme

Biraz daha bütçe topladıktan sonra işlemci olarak ne alabilirim?
  2. F

Peki ben bilgisayar parçası değiştirmeyi bilmiyorum. İnternetten izleyerek yaparsam birşeyi bozma ihtimalim var mı?
  3. F

İşlemcim bu ekran kartını besleyecek mi?
  4. F

https://forum.donanimarsivi.com/konu/bu-sistemden-kurtulmam-lazim.729808/ Bu ilk konuda herşeyi anlattım, fakat bütçem çok olmadığı için yeni bir sistem alamıyorum. Sistemi güncelleştireceğim. (yeni parçalar) İ5-3470 CPU GT 730 4GB GPU 16GB RAM INTEL H61 ANAKART Bütçem şuan için maximum 1k...
  5. F

bu sistemden kurtulmam lazım

parçayı değiştirirken birşeyi bozma ihtimalim var mı?
  6. F

kanka parça değiştirmekten anlamıyorum diyorum. kasayı açıp nasıl değiştireceğim
  7. F

kanka bilgisayar parça değiştirmekten anlamıyorum ki nasıl güncelleştireceğim
  8. F

kanka para biriktirmek çok uzun iş ya günlük 75 lira para alıyorum sistem geliştirirsen masraf haline gelir derken neyi kastettin?
  9. F

hocam şuan pek bir bütçem yok gibi ya hesap falan satıyorum itemsatışta 1k gibi bir bütçe var diyebilirim yani 1682528738 ekran kartı ne önerirsin?
  10. F

GT 730 4GB İ5-3470 16GB RAM gerisini ankartını falan yazmama gerek yoktur bu özelliklerle bile ne kadar çöp olduğu görünüyor. arkadaşlar şimdi mevzuya gireyim benim bundan önceki bilgisayarım laptopu lolü bile 20 fps falan oynatıyordu maddi durumumuzda çok iyi değil kötü annemden bu bilgisayarı...
  11. F

gt730 overclock nasıl yapılır?

internetteki risksiz overclocking videolarını uygulasam fps artışı yaşar mıyım veya bir sorun olur mu en yakın zamanda yeni bir sistem almaya çalışacağım şuanlık sadece birazcıkta olsa idare etmesini istiyorum. gt730 4gb 16gb ram h61 anakart (intel) i5 3470 islemci
  12. F

TURBOX PC modifiyesi

hocam bu pcyi 1.5k değilde 3k ya satarım çünkü genelde bu sistemli pcler 3-4k oluyor 1679750575 hocam yaparım yapmasınada ben bu pcyi açıp yeni parçalar takma işini gram bilmiyorum pcyi bozmaktan korkuyorum bilgisayarcıyada vermiyorum parça çalar diye hata yapma ihtimalim var mı?
  13. F

TURBOX PC modifiyesi

hocam bütçe 3.5 4k gibi 1679706485 3 veya 4k
  14. F

TURBOX PC modifiyesi

hocam aslında araştırarak alışveriş yaptım ama internette doğru düzgün fps testi videoları olmadığı için csde low 1024 768 60fps sabit vereceğini düşünerek aldımda pek doğru çıkmadı lol oynuyorum şuan 80fpslerde ama cs 2 geldi ben cs 2 girsem büyük ihtimal 10 fps alırım oyüzden güçlü pc lazım...
  15. F

DDU ile sildiğim ses geri geliyor!

DDU driver uninstaller ile pcmdeki ses sürücüsünü siliyorum daha sonra hemen geri geliyor bunun çözümü nedir?
  16. F

TURBOX PC modifiyesi

gidip bitane ekran kartı çaksam sıkıntı olur mu
  17. F

TURBOX PC modifiyesi

atom bilişim adlı firmadan turbox adında leş bir sistem aldım. aslında low ayarlarda valorant vs. 70fps oynatıyor ama sadece valorant oynamak bir zamandan sonra sıkıyor sadece düşük sistemli oyunları oynayabiliyorum. çok bir param yoktu bende gidip 6.7k gibi bir fiyata kasa, 23 inç monitör...
Top Bottom