Arama sonuçları: *

1. H

Final Fantasy XIV Online Aylık Ödeme kalktı mı?

Başlıkta da belirttiğim gibi dostlar, Final Fantasy XIV Online'da aylık ödeme göremedim. 70 lvl'a kadar free trial sistemi gelmiş. satın al oyna sistemine mi geçtiler?, yoksa aylık ödeme devam mı ediyor? bilgili arkadaşlar cevaplarsa sevinirim.
  2. H

Battlefield 2042 Anlık 5 10 Saniyelik Donma

aynı sorun bende de var hocam sistemimle alakalı bir durum değilmiş neyseki, yakın zamanda düzeltirler umarım.
  3. H

FiveM FPS Drop sorunu

PRIME X570-P, RTX 3060 8gb, Ryzen 5 5600 16gb Ram ile FiveM'de fps drop yiyorum. Bir çok ayar videosu izleyip ayar yaptım ama sorun düzelmedi. Oyun Harddiskde fakat sorunum yol yüklememe render sorunu değil fps 100-70 arası giderken birden 40 lara düşüyor ve takılmalar yaşıyorum.
  4. H

Ryzen R5 5600 ısınma sorunu

Pbo dediğin kısım burası mı oluyor?
  5. H

soğutucu alana kadar ısıyı biostan voltajı düşürerek soğutmak istiyorum CPU core ratiyo'u kaça çekmeliyim? Ve soğutmasını sağlayacak disabled yapabilcegim bir seçenek var mı?
  6. H

Cevaplarınız için teşekkürler yeni bir soğutucu almaya karar verdim
  7. H

Merhaba dostlar. Yeni 0 ryzen R5 5600 aldım ve montajını yapıp spiderman miles morales de test yaptım full ayarlar da 10 dakika geçtikden sonra sıcaklık 90 dereceye kadar çıkıyor. Sebebi ne olabilir stok fanla gelen macunu kullanıyorum sebebi bu olabilir mi?
  8. H

Asus prime x570-p anakart montaj vidaları ve kabloları nasıl temin edilir?

Merhaba dostlar Arkadaşımdan başlıktaki anakartı aldım fakat montaj vidaları ve kabloları yokmuş bunları nerden temin edebilirim? Bilgisayarcılar da var mıdır ve bu anakart hangi vidaları kullanıyor?
  9. H

Lenovo Legion Y27-30 vs Dell G2722HS

Başlıktaki iki monitör arasında kaldım ve değişim yapmakla uğraşmak istemiyorum sizce hangisini almalıyım? Dell'in teknik desteği çok iyi olduğu için biraz daha sıcak gelse de kağıt üstünde Lenovo daha iyi gözüküyor.
  10. H

24 inç IPS Monitör önerisi

INTEL I3 12100F-ASUS DUAL RTX3060 OC8G Sistemim bu şekilde. Bu sisteme oyun için monitör almak istiyorum. IPS ve 24 inç olmalı. sistemin verebileceği performansa uygun Hz olmalı. bütçe max 6-7k Önerilerinizi bekliyorum dostlar.
Top Bottom