Arama sonuçları: *

• Users: Thee7
  • Order by date
  1. T

25 bin tl ye laptop önerisi

Kaç yıl götürür
  2. T

25 bin tl ye laptop önerisi

Sa dostlar biliyorum bu fiyata fazla yok. Arkadaşa bakıyoruz da oyunda oynamalık 25 k ya laptop önerir misiniz
  3. T

25-40 k arası laptop önerisi

Hocam fazla vaktinizi almak istemiyorum teşekkürler, video izleyeyim. Soru sormak isterim ama sıkıntı yoksa
  4. T

Tmmdır teşekkürler
  5. T

Oyun için siz olsanız hangisini alırsınız
  6. T

Şimdi hangisini alayım 1727619612 Hocam herkes bir şey diyor kafam karıştı ne yapauom şimdi😂 1727619621 Şimdi son durum nedir
  7. T

Anladım çok teşekkür ederim, alayım mı direkt 1727619133 Aralarından hangisi
  8. T

Teşekkürler bakıyorum
  9. T

Biri 4050 diğerinde harici ekran kartı. Daha iyi bir önerin var mı. 4060 olan
  10. T

Teşekkür ederim bakıyorum
  11. T

Bütçem 25 ile 40k arasında fp ürün oyun için laptop almak istiyorum. 30k ya iyi bir ürün vardır fp onu alırım bana her türlü uyar. Öneri de bulunur musunuz lütfen
  12. T

1500 2000 tl arası mekanik klavye önerisi

Önceliğim kırmızı switch güzel bir klavye arıyorum. Teşekkür ederim
  13. T

🔥İndirim Xbox 9. Nesil Black Gamepad 2.621 TL (Yurtdışı ürün)

Yurt dışı 2 bine aldım
  14. X box 9. Nesil gamepad

X box 9. Nesil gamepad

15. T

Üniversite tavsiyesi

Sosyal güvenlik bölümğ varmış ona bie bakabilirsin hocam. 70 80 arası kpss puanı var memur olursun. Başlangıç maaşı o zaman 45 50 olur dilersen 1 2 sene çalırsın sonra çıkabilirsin memurluk çekilmez. Öyle yazıyorum ne olur bilemem, havaalanı itfaiye ve diş sağlığı da var bir bak onlara da kpss...
  16. T

2 Yıllık Bilgisayar programcılığı okunurmu

Anladım çok teşekkür ederim tekrardan. Hayırlısı olsun hakkınızda kafam da bir şeyler oturdu bakacağım🙏
  17. T

Dönüş yaptığınız için çok teşekkür ederim. Bölümün zorlukları neler, kendini geliştirme aşaması harici ne gibi zorluklar bekliyor, iş imkanı nasıl okunur mu? Bir de şu an çalışıyor musun hocam ne iş yapıyorsunuz
  18. T

Selamlar hocam hala aktif misiniz, dgs zor mu? İmkansız mı, hiç mi yapılmayacak düzey de
  19. T

🔥İndirim Assassin's Creed Valhalla 159.84 TL

Çok ucuza aldım zaten fazla vaktim olmuyor ama iyi alternatif almaya çalışıyorum
  20. T

🔥İndirim Assassin's Creed Valhalla 159.84 TL

Teşekkür ederim var onlar
Top Bottom