Arama sonuçları: *

1. efztrk

Şu anda sıfır araba almak mantıklı mı

2. el en dolu paketteki bahsettiğim araçların temizleri bayi fiyatından 100k daha az 100 k için 2. ele yönelinir mi bilemedim
  2. efztrk

iş gereği vw caddy düşünüyorum
  3. efztrk

acaba ilerdeki dönemde aracın fiyatı ile aynı miktar para ile elde tutulan altın arasındaki fiyat farkı açılır mı aracı hem parayı değerlendirmek hem de elimdekini yenilemek için 0 almayı düşünüyorum
  4. efztrk

Öneri Peugeot Rıfter veya Cıtroen berlıngo alınır mı? ?

var dün bayide inceledim gerçekten iç mekana pozitif yönde etkisi büyük 1710000441 o konuda ne söylesem yalan 2 aracın da yedek parçaları hakkında bilgim yok
  5. efztrk

2. elde 900k-1 milyona bulunabiliyor sıfır olarak ise 1.200 den alınabiliyor
  6. efztrk

biraz klasik olacak ama ben yeni kasa caddy almanızı tavsiye ederim gerek donanım gerek motor-şanzımanla uzun vadede hem 2. el hem sağlamlık hem de kullanış anlamında daha memnun eder bence her iki aracı da deneyimledim ancak berlingo konfor ve donanım olarak beni memnun etmedi caddy iç dış...
  7. efztrk

Merhabalar şu anda elde bulunan aracı satıp birikmiş parayı ekleyip sıfır bir araba almak mantıklı mı ilerleyen aylar ve seçim sonrası adına otomotiv piyasası için tahmininiz nedir? kurlar bu kadar hızlı yükselirken araç fiyatlarına aynı derecede yansır mı parayı yatırımda tutmak daha doğru bir...
  8. efztrk

🔥İndirim Ajazz AJ199 4K Kablosuz Gaming Mouse 1786 ₺

Steelseries rival 3 den geçilir mi?
  9. efztrk

🔥İndirim Can Yayınları Hayvan Çiftliği Kutulu ve Ciltli Özel Baskı 184 TL

kitap geldi beklediğimden daha kaliteli ve şık en son 3 yıl önce bu civarda bir fiyata görmüştüm kitaplıkta harika duruyor konu sahibine teşekkürler.
  10. efztrk

LGS çok mu önemli mi?

çok doğru
  11. efztrk

LGS çok mu önemli mi?

meslek lisesi istiyorsan o ayrı tabi ancak anadolu liseleri arasında fark büyük
  12. efztrk

LGS çok mu önemli mi?

Evet çok önemli kötü ve iyi lise farkını şahsen yazı ile anlatamam deneyimlemek lazım ancak şunu söyleyebilirim hayatını etkileyecek tabii bu benim görüşüm
  13. efztrk

Öneri 1tb SATA SSD Önerisi

markayı ilk defa gördüm üründe yorum da yok iyi bir marka mı?
  14. efztrk

detaylı anlatım için teşekkür ederim eski fiyattan olsa direkt alırdım şanssızlık oldu değerler gayet iyiymiş fiyat düşerse değerlendiririm tekrardan teşekkürler.
  15. efztrk

Öneri 1500 2000 TL ye en mantıklı kasa

nays cashbacki ve kupon ile fiyat bayağı düşüyor aktif olarak 6 aydır kullanıyorum çok serin işlevsel ve şık bir kasa kesinlikle bir daha alsam bunu alırım bu fiyata üste 360 sıvı soğutma takılan nadir kasalardan ayrıca yan tarafa fan takarsanız harika görünüyor. Camının pencere gibi olması da...
  16. efztrk

Merhaba anakartım A520 mh uzun yıllar gidebilecek sorunsuz bir sata ssd arıyorum bütçem 1.5K
  17. efztrk

Akıllı telefonun menşeinin önemi

Merhaba bir sorum olacak 2 adet aynı marka ve model telefon var örneğin biri çinde biri vietnamda üretilmiş bu iki cihaz arasında kamera batarya ekran... gibi özelliklerde herhangi bir farklılık olur mu? Pazar günü vatan mağazasından s24 plus aldım menşei çin ancak aynı cihaz teknosada vietnam...
  18. efztrk

S24 PLUS VE TAKAS HAKKINDA ÖNERİ

evet 25k az değil ancak s21+ neredeyse 2 yıllık bir cihaz takas desteği olmasa 21kya satılması zor ve bir daha bu kadar para etmeyeceğini düşüyorum aslında s23 alacaktım ancak o zaman da 12k ya kendi cihazımı satıp üzerine 18 k ekleyecektim. Hem yeni bir cihaz olması hem 7 yıl güncelleme alacak...
Top Bottom