Arama sonuçları: *

1. BlackJackl

Yardım Laptop Ekranım Donuyor

Fotoğraflarda da olduğu gibi bilgisayarımın ekranı bu şekilde donuyor ve farklı renklere bürünüyor. Çareyi araya bir şeyler sıkıştırmak ile buluyorum. Panelin altında yazan Don't Touch yazısının üstüne herhangi bir şey ile baskı yaptığımda ekran düzeliyor problemin ekrana görüntü veren kablo ile...
  2. BlackJackl

Laptop Ekranım Donuyor

Fotoğraflarda da olduğu gibi bilgisayarımın ekranı bu şekilde donuyor ve farklı renklere bürünüyor. Çareyi araya bir şeyler sıkıştırmak ile buluyorum. Panelin altında yazan Don't Touch yazısının üstüne herhangi bir şey ile baskı yaptığımda ekran düzeliyor problemin ekrana görüntü veren kablo ile...
  3. BlackJackl

9500 TL üstü bir telefonu indirim yaptırarak 9500 TL ye alabilir miyim?

Yani şuradan alın buradan alın diye bir zorunluluk yok dedikleri 9500 tan aşağı olacak fatura da kendi adımıza olması gerekiyormuş
  4. BlackJackl

9500 TL üstü bir telefonu indirim yaptırarak 9500 TL ye alabilir miyim?

Vergisiz telefon şartları belli oldu. Fiyatı 9500 TL kadar olan telefonlar için devlet desteği olacağı açıklandı. Maddeler arasında Türkiye'de üretilmiş olması gerektiğine dair bir ibare yok. Ben bir tanıdığım telefoncuya gitsem veya 9500 TL üstü bir telefon için indirim yaptırsam ve 9500 TL ye...
  5. BlackJackl

Yardım Samsung Odyssey G3 24 (S24AG32) vs Lenovo G27-30

Yeni bir monitör alacağım ancak 2 monitör arasında kaldım. İkisi de birbirine yakın ürünler ancak karar vermekte zorlanıyorum. Sizce hangisini almalıyım ? hangisinde daha güzel ve canlı bir görüntü alabilirim ? epey de karşılaştırılmış halini sizin için link olarak bırakıyorum...
Top Bottom