Arama sonuçları: *

1. Wancester

Elegoo Neptune 4 Max almayı düşünüyorum öneriniz varmı?

elegoo neptune max almayı düşünüyorum. 2. el bir tane buldum. tavsiyeniz, öneriniz varmı?
  2. Wancester

10 bin TL civarı 3 boyutlu yazıcı önerisi

3 boyutlu yazıcı almayı düşünüyorum. Aynı şehirdeyse ikinci el alabilirim. Aklımda ikinci el olarak elegoo neptune 3 plus var.
  3. Wancester

Xbox Gamepad Şarj Kiti mi Yoksa Şarjlı Pil mi alınmalı

Duracell in 2500 luk ikili sarj edilebilir pilinden birde sarj aleti alabilirsin ben oyle kullaniyorum yaklasik 30 saat kullanabliyiyorum tek sarjda
  4. Wancester

6 aylık ücretsiz amazon prime almayı unutmayın

Teşekkürler hatırlattığın için unutmuştum almayı girdim membersa aldım.
  5. Wancester

Digital River isimli bir site papara kartımdan onayım olmadan 200 TL çekti.

siteye girdim zaten şimdi buldum mail adreslerini bakıcam
  6. Wancester

Digital River isimli bir site papara kartımdan onayım olmadan 200 TL çekti.

Digital river isimli bir site papara hesabımdan onayım olmadan para çekti paparayı aradım digital river a mail yazın dediler fakat mail adresi bulamadım ne yapmalıyım.
  7. Wancester

Çözüldü✓ Lenovo İdeapad Gaming 3 RTX 3060 Laptopumu Satıp Kasa Toplayayım mı?

Zaten Nvidia almayı düşünüyorum. Sağol tavsiye için satıcam büyük ihtimalle.
  8. Wancester

Ekran kartı olarak ne almalıyım sence güvenebileceğim ikinci elde olur.
  9. Wancester

Hayır genel olarak evde kullanıyorum. 1690989796 Bende o sebepten istiyorum.
  10. Wancester

1 yıl önce okulda projelerde kullanmak için Lenovo İdeapad Gaming 3 RTX 3060-R5 5600 Laptop almıştım. Aldıktan 3 ay sonra ek olarak 500 GB M2 SSD ekledim. Laptopu satıp RTX ekran kartlı kasa alsam mı. Sizce ne yapmalıyım?
Top Bottom