Arama sonuçları: *

1. S

G24F2 parlaklık değişmiyor.

Gigabyte 24F2 adlı bir adet monitör almıştım. İlk aldığımda sıkıntı yoktu fakat bir süre sonra parlaklık ayarlama kısayolu çalışmamaya başladı. Önce tuşun bozulduğunu düşündüm fakat monitör ayarlarına girince parlaklık kısayolu olan yukarı yönünün çalıştığını fark ettim. Daha sonra driverlerle...
  2. S

destşny 2 online oynama

arkadaşım steamdan ben ise epic gamesten girdim ana görevleri bitirdik ve online sunuculara geçtik ama ikimiz farklı sunuculardayız. acaba diğer platformdan indirmeden eraber oynayabilirmiyiz?
  3. S

EPİC GAMES LAUNCHER AÇILMIYOR

Epic games launcher açılıyor ardından güncellemeler doğrulanıyor yazısı geliyor ama ardından hemen kapanıyor ne yapabilirim? (Aşağıdaki görseldeki çubuk doluyor ve hemen ardından kapanıyor.)
  4. S

Amd ryzen 9 5900x işlemci için öneri

Elimde amd ryzen 9 5900 işlemci var Özellikleri: 3.7 ghz (max4.8ghz) 70mb önbellek 12 Çekirdek AM4 işlemci Bu işlemci için anakart,powersupply,fan veya sıcı soğutma fark etmez ve SSD önerir misiniz (ekran kartı olarak rtx 1050ti ile başlayacağım şimdilik ama ileride 3080 falan geçmeyi düşünüyorum)
  5. S

AMD Ryzen 9 5900x işlemci için sistem öneri

elimde AMD Ryzen 9 5900X 3.7GHz-4.8GHz 12 Çekirdek 70MB Soket AM4 İşlemci var ve sitem toplamak istiyorum (klavye-mouse-ekran hariç) ve bu kouda fazla bir bilgim yok. acaba AMD Ryzen 9 5900 için sistem önerisinde bulunabilir misiniz? (15.000 ile 20.000 TL civarı)
Top Bottom