Arama sonuçları: *

• Users: Ione
  • Order by date
  1. I

sağlam satış win10 home key iade problemi

merhaba windows sürümüme bakmadan win10 home oem key aldım ancak pro kuruluymuş bu yüzden kullanamıyorum kodu. canlı yardıma bağlanıp durumu izah ettim ve iadesi mümkün mü diye sordum. Müşteri temsilcisi resmen yalan söyledi ve yeni bir key almam gerektiğini belirtti. Konuşmanın ss i ekte...
  2. I

sinerjiden kasa aldım ekrana görüntü gelmiyor

hocam allah beni kahretsin hahaha. Çok teşekkür ederim mvödmvsşmclscmsşx
  3. I

hdmi burda takılı
  4. I

fanlar yüksek performansta çalışırken çalışır diyolar ekstra rgb si de yok
  5. I

ekran kartının ışığı yanması gerekiyor mu kanka düzgün takılı da duruyor kablolar
  6. I

böyle görüntüsü
  7. I

rx6700xt ekran kartı montajını yapamamış olabilir miyim, bilgisi olan var mıdır ?
  8. I

ARGB fanı B550m anakart destekler mi

Gigabyte B550M DS3H 4733mhz(OC) RGB M.2 AM4 mATX Anakart kart bu hocam
  9. I

+++++ fikri olan var mı
  10. I

BU ANAKART İLE BU ARGB İŞLEMCİ SOĞUTUCU UYGUN MUDUR

Gigabyte B550M DS3H 4733mhz(OC) RGB M.2 AM4 mATX Anakartıma ARGB fan takabilir miyim https://www.gelbura.com/urun/id-cooling-se-214-xt-argb-4pin-pwm-120mm-islemci-sogutucu 1681593461 bilgisi olan var mıdır bu konuda
  11. I

Selamlar, linkteki soğutucuyu sipariş verdim ancak argb destekler mi bu ana kart bir sorun yaşar mıyım https://www.gelbura.com/urun/id-cooling-se-214-xt-argb-4pin-pwm-120mm-islemci-sogutucu
  12. I

Sistemime uygun f/p işlemci soğutucu öneri

https://www.gelbura.com/urun/id-cooling-se-214-xt-argb-white-4pin-pwm-120mm-islemci-sogutucu bu alınır mı en ucuz burda gibi, beyazı tercih etmemde sakınca olur mu ?
  13. I

500-700TL Mekanik klavye önerisi (RED SWİTCH öncelik)

redragon her türlü öneriliyor güzel bir marka, altec lansinge de bakabilirsin videoları da var inceleme, red switch aldım her şeyiyle memunum bir de siyah istemediğim için tercih etmiştim
  14. I

Sistemime uygun f/p işlemci soğutucu öneri

Arkadaşlar sinerjiden bu sistemi satın aldım, uygun fiyatlı soğutucu önerebilir misiniz ? Sanırım kule tipi alacağım. Ryzen 5 5600 DeepCool CG540 650W 80+ Tempered Glass RGB USB 3.0 ATX Mid Tower Kasa Gigabyte B550M DS3H
  15. I

500-700TL Mekanik klavye önerisi (RED SWİTCH öncelik)

https://www.trendyol.com/altec-lansing/beyaz-gri-red-switch-rainbow-mekanik-gaming-oyuncu-klavyesi-p-213683874 bu marka bakabilirsin yeni aldım çok güzel klavye
  16. I

acer nitro5 düşük fps sorunu

bu videoda yaşanan sorun bende de var düşük fps alıyorum sırf bu yüzden bunun çözüm önerisi var mıdır ?
  17. I

acer nitro 5 dahili ekranda intel graphics kullanımı

kanka bunların hepsi denediğim yaptığım şeyler ancak dahili ekrana direkt intel üzerinden görüntü iletiyor bilgisayar ve bundan kaynaklı fps in düşük olduğunu keşfettim.
  18. I

acer nitro 5 dahili ekranda intel graphics kullanımı

Arakdaşlar merhaba, rtx350 i5-11400 laptopumla valorantta ortalama 150 fps ile oynamaktaydım bunca zamandır ve bu fps bana yetersiz geliyordu. Bugün laptopumu harici bir monitöre bağladığımda fark ettim ki laptop kendi ekranın görüntü verirken intel graphics kullanıyor fakat harici bir monitörde...
  19. I

12.5K fiyata bu sistem alınır mı? İndirimli gözüküyor

geçen hafta bir indirim oldu kanka sinerjigamingde geçen hafta bir indirim oldu kanka sinerji gen tr de, ordan aldım bakalım bu hafta içi kargo gelir diye umuyorum
  20. I

Öneri 240Hz 1080p monitör öneri

fazla bir hareketi monitörün sağ sol yukarı aşağı tek eksisi bu bence. 280 hz olması IPS panel olması da bu fiyata mükemmel özellikler
Top Bottom