Arama sonuçları: *

• Users: aang61
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. A

askere giderken tazminat için ne yapmalıyım

selam arkadaşlar gün geldi çattı askerlik tecilimi bozmaya 1,5 senedir çalıştığım yerdeki yöneticilerle aram pek iyi değil o yüzden onlarla oturup konuşamıyorum yüksek ihtimalle ağustos celbi ile askere gideceğim bunun için tazminat haklarımı almak istiyorum nasıl bir yol izlemem gerekiyor...
  2. A

Yardım araç kamerası önerii

merhabalar araç kamerası önerebilir misiniz var mı kullanıp memnun kaldığınız özellikle telefondan izleyip bakabileceğim bir kamera olursa çok iyi olur uzun yol yapacağım yapmadan kamera işini çözmek istiyorum
  3. A

iPhone 13 / iPhone 13 pro

selamlar 0 iPhone 13 mü almak mantıklı 7-8 ay garantili iPhone 13 pro 2. el mi siz olsanız ne yapardınız fikir verirseniz sevinirim
  4. A

format sonrası klavye sorunu

w11 den w10 a düşürürken format attım format sonrası klavyem çalışıyor fakat takılma oluyor bazı tuşlar bazen basmıyor her yere taktım kapat aç vs vs sorunun çözümünü bilen var mı
  5. A

hdd ye attığım halde dolmuyor ssd ye yüklüyor

Selam arkadaşlar hdd ye bişiler atmama / kurmama rağmen dolmuyor ( doğru yüklüyorum ) d de dosya gözüküyor ama c den yiyor yeri
  6. A

g735 3999 ₺ satın aldım sizce nasıl

g735 kullanan birisi var mı satın aldım ama pişman olur muyum
  7. A

hawk v4 oyuncu koltuğu

https://www.akakce.com/oyuncu-koltugu/en-ucuz-hawk-gaming-chair-fab-dream-lila-siyah-kumas-fiyati,1850555745.html selam şu koltuğu 4400 TL ye satın aldım haftaya karacuma var daha çok indirim olur mu sizce fiyatı iyi mi
  8. A

Öneri hangi kulaklığı almalıyım kablosuz

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_hyperx-cloud-alpha-wireless-oyuncu-kulak-üstü-kulaklık-siyah-kırmızı-4p5d4aa-1226986.html?gclid=Cj0KCQiAuqKqBhDxARIsAFZELmIHN9lVh-mPWHYC1qyUHheiq7lwJLBPu98lN-LPeMjxLdX9GSU2QWgaAh6SEALw_wcB&gclsrc=aw.ds /...
  9. A

sahibinden param güvende

selamün aleyküm sahibinden param güvende ile alışveriş yapan var mı ordan telefon alınır mı sizce?
  10. A

RAM Kullanımı Normal mi?

arkadaşlar bu normal mi acaba arada böyle yapıyor damlar da sıkıntı olabilir mi bilen birisi yardımcı olursa sevinirim
  11. A

Öneri telefon öneri foto çekmek için

selamlar 2. el iphone 13 mü alayım yoksa başka telefon öneriniz var mı fotoğraf önceliğim oyun oynamıyorum sadece instaya kaliteli resim video atmak için
  12. A

obs yayın açıktan 40 dakika sonra çöküyor

selamlar obs den yayın açınca yaklaşık yarım saat sonra obs çöküyor çöküş de şöyle oluyor valorant oynuyorum ekran donuyor alt tab atamıyorum görev yöneticisi başlatamıyorum ya 5 dakika beklicem obs çökecek ya da bilgisayarı kapatmam gerek bu sorunla karşılaşan var mı acaba ekran kartımda mi...
  13. A

125 CC motor öneri güzel tipli

selamlar bütçe 40-50 esneklik az da olsa gösterebilir güzel zarara uğratmıcak yatırım değerinde motor öneri var mı b ehliyeti kullanabilecek yakında fiyatları çok artar bir tane almak istiyorum
  14. A

Öneri beyaz mekanik klavye

selamlar https://www.itopya.com/gamebooster-g918-fire-storm-rgb-blue-switch-beyaz-mekanik-gaming-klavye_u13268 alınır mı daha iyi bir klavye öneriniz var mı şuan aldım ama daha paket leme aşamasına geçmedi duruma göre iptal edicem
  15. A

Yardım XFX Radeon RX 6700 XT Ekran Kartı driver sorunu!!

XFX Radeon RX 6700 XT Speedster SWFT 12GB GDDR6 192 Bit Ekran Kartı şu lanet ekran kartını artıp kırıp atacam bu konuda ne yapacağımı bilen var mı driver ler kendi kendine silinip duruyor baştan kaldır tekrar yükle yapmaktan yoruldum artık günde 3/4 defa yapınca çözümü bilen var mı ekran...
  16. A

Darmoshark M3 driver

bu fareyi aldım inanılmaz hafif ve çok iyi kayıyor ama driverlerini nasıl indireceğimi çözemedim driverin linki var mı
  17. A

selam aranızda sağlıkçı var mi fotoya bakmayın biraz iğrenç

selam ben daha önceden elimi alt taraftan kestim ama ezikli bir kesikti demirin altında kaldı çektim yirttım daha sonradan plastik cerrah dikiş attı üzerinden zaman geçti tırnağımın orası şişti ve tırnağım 1 ay uzamadı neyse orası sis kaldı orda enfeksiyon oluştu 2 gün önce operasyon geçirdim...
  18. A

Ekran kartım durduk yere çöktü fanlar çalışıyor fakat ekran kartımı okmuyor

https://forum.donanimarsivi.com/konu/ekran-kartim-coektue-sanirim-yardim-edebilecek-var-mi.733091/ şu konuma bakabilir misiniz yardımcı olabilecek birisi var mı
  19. A

Ekran kartım çöktü sanırım yardım edebilecek var mı

Bilgisayarımda görüntü gitti tuştan kapatıp açtım açtığımda çözünürlük sabit değişmiyor kutu gibi bişi oldu hz 64 e düştü 240 hz ekranım ama ekran kartında mı bu sorun yoksa monitör de mi çözemedim sanırım ekran kartında fanlarım dönüyor kontrol ettim ama değişik bişi oldu çözünülük değişmiyo...
  20. A

Bilgisayarımı kapatıyorum uyku moduna alıyor

Selam bilgisayarımı kapatıyorum kapanıyor açtığımda ne izlediysem ya da pc de ne yaptıysam aynı şekilde karşıma çıkıyor sanırım uyku moduna giriyor ve kendini kapatmıyor ben Wallpaper Engine kullanıyorum bu programın kendini otomatik açması için pc nin kendisini kapatıp açması lazım ama pc...
Top Bottom