Arama sonuçları: *

1. Z

Çözüldü✓ Bilgisayarım performans testlerinden daha az fps veriyor

Sorunu Çözdüm bilgisayar geldiğinde 3200 mhz olan ram 2600 sabitlenmiş bios dan halledince performans testlerindeki fps lere yaklaştı eğer sizdede sorun varsa ilk bunu deneyin yardım eden herkese teşekkür ederim
  2. Z

ddu kurdum ve nvida sürücüsünü silip yeniden kurdum fakat yine aynı hatta biraz daha düştü :Dtüm işlemleri orijinal sitelerden yaptım
  3. Z

sıcaklık değerleri normal ve işlemcim i5 13400 f zaten bilgisayarı ilk açtığımda nerdeyse tüm driverları kendisi kurdu msi ın bir programı ile
  4. Z

Donanım arşivinin paylaştığı bu sistemi aldım elime ulaştı fakat gösterdiği fps testlerinden daha az fps alıyorum örnek olarak valorantta yüksek grafiklerde aldığı fps 350 400 arasındayken aynı grafiklerde 250 300 arası alıyorum bu diğer oyunlarda da geçerli driverlarım güncel nedeni ne olabilir?
  5. Z

laptopuma 8 gb ram takmak istiyorum

https://www.teknosa.com/asus-tuf-gaming-f15-fx506hchn373-intel-core-i5-11400h-156-8-gb-ram-512-gb-ssd-4-gb-rtx3050-fhd-gaming-laptop-p-785353369?gclid=Cj0KCQjwi46iBhDyARIsAE3nVrbXJy6OoDGbfIeVSgy0Lryhaay01Vz7ByvpzEnEPAKptVsYyImo6NAaAnzfEALw_wcB&gclsrc=aw.ds bu laptobu aldım fakat alanların...
  6. Z

rtx 4060 lı laptop sizce nasıl?

https://www.hepsiburada.com/casper-excalibur-g870-1245-bfb0x-b-intel-core-i5-12450h-16gb-ram-1tb-nvme-ssd-8gb-rtx4060-freedos-tasinabilir-bilgisayar-p-HBCV00003ZQBLI?magaza=EXCALIBUR&url_src=and-product-detail Bu laptopu önerir misiniz??Hem ders hem de arada oyun oynamak istiyorum.Bu laptop yüksek...
  7. Z

28-30 k aralığında oyuncu bilgisayar tavsiyesi

Merhaba arkadaşlar ben 30 bin tl bandında hem oyun hem ders için kullanabileceğim oyuncu bilgisayarı istiyorum.Tavsiye edebileceğiniz laptop var mı?
Top Bottom