Arama sonuçları: *

1. Arkkloz

Yardım mikrofon gürültü engelleme

fifine a6v adlı bir mikrofon aldım fakat kayıt alırken klavye mouse ve odanın içindeki sesler mikrofona yansıyor bunu hangi programla ücretsiz bir şekilde halledebilirm yada obs de bir ayarı varmı
  2. Arkkloz

Yardım Kablosuz Klavye önerisi

oyun için değil
  3. Arkkloz

Yardım Kablosuz Klavye önerisi

numpadi olan bir klavyeye ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim
  4. Arkkloz

2000 tl Mikrofon önerisi

2000tl ve altı kaliteli bir mikrofon önerirseniz sevinirim.
  5. Arkkloz

Yardım Evga rtx 3070 alınır mı 2. El

fiyat gayet iyi aslında garanti süreside uzun çalışdığına emin ol sıkıntısı yoksa alabilirsin
  6. Arkkloz

Yardım Evga rtx 3070 alınır mı 2. El

keşke fiyatınıda yazsaydın
  7. Arkkloz

2000-1500 Arası mikrofon önerir misiniz?

2000 tl altında mikrofona ihtiyacım var pek anlamadığım için kaliteli bir mikrofona ihtiyacım var
  8. Arkkloz

League Of legends leverbuster

sürü modu ile geçeceğini sanmıyorum bence aram gir
  9. Arkkloz

1000 TL Klavye mouse önerisi

Bir tanıdığıma sistem hazırlıyorum klavye kalitesi ağırlıklı, 1000 TL klavye mouse önerir misiniz??
  10. Arkkloz

planet crafter hakkında

Selam planet crafter oyunu playstation 5 gelirmi acaba?
  11. Arkkloz

Bilgisayar Masası Arıyorum.

yani
  12. Arkkloz

Selamlar çift monitör ve ve yanına bilgisayar kasası koyacağım bir masa istiyorum ama internette saçma fiyatlar ve istediğim ölçülerde amsa bulamıyorum istediğim özellikler derinlik:75 genişlik: 160'dır bütçem ise 2000 TL yardımcı olursanız sevinirim
  13. Arkkloz

İltahap nasıl geçer?

keyfin bilir
  14. Arkkloz

İltahap nasıl geçer?

yani dışarıda bi yara yok sadece deri altında ise dediğim şekilde patlat
  15. Arkkloz

İltahap nasıl geçer?

acır ama o acı güzel oluyo ya :D 1706090658 bendeki gibidir diye tahmin ediyorum tırnak batması sonuçta iltihap çıktıktan sonra iyice temzielmesi yeterli gibi iltihap görünümü deri hafif kırmzı ve sarı bir renkete ise eğer ayra gibiyse ben bilemem
  16. Arkkloz

İltahap nasıl geçer?

bu durum banada oluyor şişen bölümü hafif kendine doğru çek ve bastır sivilce sıkar gibi ama tırnağın ile boşluk yarat o zaman boşalıyor ve 1 saate acı çok azalıyor arada yap geçiyor
  17. Arkkloz

3000-3500 tl arası monitör ve kararsız kaldıgım monitörler

çözünürlüğü ne kadar olması lazım?
  18. Arkkloz

Türk Telekom personeliyim soru sorabilirsiniz

kral belki sen o tiplerden değilsindir ama ya internetim hep kötü asla istediğim (olması gereken) hızda olmadı ve arada da gidip duruyor sizi arıyorum 2 saat boyunca sizde sorun vardır yok bilgisayarınızda sorun vardır falan filan size az küfür etmedim :D Niye böyle yapıyorsunuz abi?
  19. Arkkloz

Selamlar çift monitör ve ve yanına bilgisayar kasası koyacağım bir masa istiyorum ama internette saçma fiyatlar ve istediğim ölçülerde amsa bulamıyorum istediğim özellikler derinlik:75 genişlik: 160'dır bütçem ise 2000 TL yardımcı olursanız sevinirim
Top Bottom