Arama sonuçları: *

1. Emreozkara

Yardım Ekran kartım fanlar ayarsız

İnan GeForce exprence yi hiç anlamıyorum nasıl yapılır bilmiyorum yardımdı olur musunuz sadece fan speed yapılıyor
  2. Emreozkara

Yardım 3060 ti ekran kartımdan ses geliyor

Gigabyte eagle 3060 ti ekran kartı 50 dereceye gelince 3. Fan dönmeye çalışıyor fanlar sorunsuz çalışıyor sıcaklık artınca ama 50 derecede sorun oluyor ayarları ne yapmalıyım teşekkürler sıfır ekran kartı
  3. Emreozkara

Reis CD çizilme sesi bide bobin sesi geliyor işte fanlar dönmediği için CD sesi çıkıyor tek arma 3 te oluyor oda başka sıkıntı yok
  4. Emreozkara

Sıfır 2 aylık
  5. Emreozkara

Gigabyte eagle 3060 ti 3 fanlı modeli var ilk başta coil whine oldu şimdi bazı oyunlarda sorun yok stres testinde vs de sorun yok oyuna girmeyince sıcak olmadığı İÇİN açmıyor mesela arma 3 te 2 fanı açıyor 3. Fan ses dönmüyor ama dönmeye çalışıyor 3. Dönemeyince vınk diye ses yapıyor CD sesi...
  6. Emreozkara

Yardım 5600 Soğutma normal midir?

Kardeşim sonuç nasıl 5600 var 90 ı rahat geçiyor
  7. Emreozkara

Yardım Undervoltaj nasıl yapılır Ryzen 5 5600

Voltajı çok düşürürsem bozulma vs olur mu ?
  8. Emreozkara

214xt soğutucusunun stok macunu var ona iyi diyorlar alıcam ama şu an alamıyorum 1681253337 İşte anlamadığım için pek bir şey yapamıyorum performans düşürmeden 65 derecelere inse yeter
  9. Emreozkara

Ryzen 5 5600 ısındığı için undervoltaj önerdiler ayarlar nedir nasıl yapılır yardımcı olabilece var mı 90+ derece çıkıyor kule soğutucu aldım takmadım daha undervoltaj yapıp ikisini bir yapmak istiyorum anlayanlar yardımcı olursa teşekkür ederim Gigabyte b 450m K 1.0 Rtx 3060 ti
  10. Emreozkara

Yardım Kasanın soğutması nasıldır ?

Görüntüsü değilde hava sirkülasyonu önemli
  11. Emreozkara

Aldım iyi vs yazmışlar ama denemek nasip olmadı daha
  12. Emreozkara

600 Tl'ye kadar 7.1 Kulaklık önerisi

Gamepower kugon USB girişli mikrofon vs iyi
  13. Emreozkara

https://www.hepsiburada.com/rampage-x-force-3x-rgb-fan-gaming-oyuncu-bilgisayar-kasasii-pm-HBC000004I2TX Rtx 3060 ti Ryzen 5 5600 Hava sirkülasyonu nasıldır ?
  14. Emreozkara

Çözüldü✓ ID-Cooling SE-214-XT vs dark freezer x123

Kardeşim işlemcin kaç dereceye kadar çıkıyor benim 90+ ya çıkıyor se214xt sipariş ettim gelecek ? Senin kaç dereceye çıkıyor acaba
  15. Emreozkara

Çözüldü✓ Sıvı soğutma mı kule soğutma mı

İşte olsa RGB önemli değil benim içinde ama stokta kalmamış piyasada :)
  16. Emreozkara

Yardım ID Cooling SE-214XT Bu fiyata nasıl?

Xt 214 alıp kullandınız mı fark gördünüz mü değerlendirebilir misiniz ?
  17. Emreozkara

Stoklarda bulamadım onu ama xt 214 ile aynı sadece az daha sessiz çalıştığını duymuştum 1680738487 Siz stok fan kullanırken 90 derece vs görüyormuydunuz oyunlarda
  18. Emreozkara

Geri yolladım kontrol İÇİN bilgisayarı müşteri hizmetleri öyle söyledi normal değil dedi bekliyorum bakalım umarım düzelir sorun varsa
  19. Emreozkara

214 xt işimi görecektir umarım 70 bandında çalıştırsa yeter 90+ Korkutuyor
  20. Emreozkara

Reis 90+ dereceye çıkıyor yani Rustta 5 dakikada hava soğutma 60 70 dereceye kadar düşürür mü ?
Top Bottom