Arama sonuçları: *

1. X

Süperonline Modemi Yerine Başka Router ??

Yapamıyorum hata alıyorum.
  2. X

Fiber İnternet Kullanıyorum Router Tavsiye

Superonline 200 Mbit fiber internet kullanıcısıyım. Sağlayıcının vermiş olduğu Wi-Fi-6 modemi router olarak kullanıyorum yani fiber kablo ONT cihazına ONT'den de Wi-Fi 6 modeme WAN bağlantısı yapılıyor ve lan porttan PC'ye bağlıyorum ama QoS desteği yok ve sınırlı arayüze sahip, bu yüzden QoS...
  3. X

Konuyla iligi çok fazla bilgim yok düzelteceğim.
  4. X

Superonline Başka Modem ??

Arkadaşlar Süperonline 200 mbit fiber internet kullanmaktayım.Sağlayıcının vermiş olduğu modem ZTE H3600P V9. ONT Cihazı ayrı yani fiber kablo ont cihazına geliyor ont'den Modem Wan Bağlantı yapıyor. BUFFERBLOAT TEST SONUCUM AŞAĞIDADIR...
  5. X

Arkadaşlar Süperonline 200 mbit fiber internet kullanmaktayım.Sağlayıcının vermiş olduğu router ZTE H3600P V9. ONT Cihazı ayrı yani fiber kablo ont cihazına geliyor ont'den Modem Wan Bağlantı yapıyor. BUFFERBLOAT TEST SONUCUM AŞAĞIDADIR...
  6. X

Sistem nasıl sizce dar boğaz olurmu

1708355476 Bu kullanım oranlarının teorik olduğunu ve belirli iş yüküne, yazılım optimizasyonuna ve diğer faktörlere bağlı olarak değişebileceğini unutmamak önemlidir. Bununla birlikte, CPU ve GPU arasında böylesine dengeli bir kullanım sağlamaya çalışmak, çeşitli uygulamalarda ve oyun...
  7. X

Hangi klavyeyi almalıyım?

Daha uygun satan yerler var 1708354337 https://www.akakce.com/klavye/en-ucuz-msi-vigor-gk50-kablolu-oyuncu-klavyesi-fiyati,659229397.html
  8. X

Sistem nasıl sizce dar boğaz olurmu

1080P MONİTÖR İLE ALACAĞINIZ DARBOĞAZ 1708353909 2K MONİTÖR İLE ALACAĞINIZ DARBOĞAZ https://pc-builds.com/tr/ BURADAN KENDİNİZ DE BAKABİLİRSİNİZ TABİKİ BU DEĞERLER NE KADAR DOĞRU OLUR BİLEMEM. 1708354216 Bana sorarsanız i512400f yeterli değil.
  9. X

Hangi klavyeyi almalıyım?

https://www.incehesap.com/msi-vigor-gk50-low-profile-mekanik-kablolu-gaming-klavye-fiyati-45632/?gad_source=1&gclid=CjwKCAiAlcyuBhBnEiwAOGZ2Swy2TSR-avae2AHL5FofbO6S6RMi6rBfb14uullYllDzKn0n4GEEhBoCUHUQAvD_BwE
  10. X

Sistemim nasıl ve önerileriniz nedir?

Ryzen Master ile daha önce denediğimde yapmış olduğu otomatik ayarlar stabil çalışmıyor denedim faydasını görmedim daha sonra kendim araştırıp değerleri manuel girip uyguladım tabi bu işlemleri yapmadan önce chipsetinizin güncel biosunuzun güncel olmasını tavsiye ederim ryzen master çok sağlıklı...
  11. X

biosta precision boost overdrive sekmesi altından curve optimizer daha sonra all core daha sonra negatif ve aşağıyada değer girmelisiniz atıyorum 10 15 20 25 30 bu şekilde tek tek deneyebilirsiniz işlemciniz için ideal değer ne ise onu genelde 30 en stabil olanı bunun amacı bütün çekirdekleri...
  12. X

ryzen master tavsiye etmiyorum stabil bir şekilde ayarlamıyor hatalar oluşabiliyor en sağlıklısı biostan değerleri kenedinizin girmesi. 1708351042
  13. X

Yük bindirmenizi gerektiren bir durum yok bios üzerinden bir iki tık ile yapılabilecek bir işlem eğer rsıcaklıktan çok korkuyorsanız termal limiti 85 e sabitleyebilirsiniz yine aynı şekilde bios üzerinden.
  14. X

65 tdp değerinde 70 - 75 biraz fazla gibi konuyu araştırmanızı tavsiye ederim. Çok işinize yarar mesela bende ryzen 7 7700 x olmayan model var 200 mhz hız aşırtma ve - 30 all core curve optimizer ile kullanıyorum sistem boşta 43 derece oyunda 54 falan geçmiyor normal stok ayarlarda 70 75 leri...
  15. X

curve optimizer yaptınız mı ?
  16. X

Çözüldü✓ PC DONANIM İYİ AMA GEÇ AÇILIYOR !!!

SSD 1680632136 Arkadaşlar sorunu şimdilik çözdüm. Açılış süresi 17 sn düştü. Yabancı forum sitelerine baktığımda şunu gördüm biosta bulunan memory context restore modunu autodan enableye çekmem gerektiği yazıyordu. Geç açılmasının sebebi ise am5 sistemlerde ilk açılışta ramleri ve sistem...
  17. X

Bütün usbleri söküp denedim yine aynı.
  18. X

Uzun zaten ama çözümünü bulamadık.
Top Bottom