Arama sonuçları: *

1. M

WhatsApp yedekleme sorunu

Xiaomi note 11 pro cihazımdan WhatsApp yedeği almaya çalışıyorum ancak bir süre işleniyor dedikten sonra, işleniyor ( - 1) diye kalıyor telefonu yerinden başlattım, ön bellek temizledim, WiFiden ve mobil veriden yedeklemeyi denedim ancak olmadı sorunumun çözümünü bilen var mı?
  2. M

Samsung S23 Ultra Almayı Düşünüyorum...

Tamamdır çok teşekkürler 1723270087 Bazı telefonlarda fabrikasyon kırılmaz cam takılı halde geliyor s23 ultra da da aynı şey geçerli mi ?
  3. M

Modeli: Anker 313 GaN A2643 45 W Type-C Hızlı Şarj Adaptörü değil mi ?
  4. M

Server kayıtlı ne oluyor açıklayabilir misiniz ?
  5. M

Samsung S23 ultra almayı düşünüyorum kutu içerisinden sadece telefon ve type c to type c kablo çıkıyor koruma camı kamera lensi koruması ve 45w adaptör almam gerekiyor. Not: S23 Ultrayı önerir misiniz kullananlar varsa deneyimlerini yazarsa çok sevinirim :) Ekran koruyucu cam: Kaliteli marka ve...
  6. M

Laptop soğutucu ile ilgili soru ?

Merhaba usb port üzerinden uzun süreli telefon vs şarj edildiğinde anakartın güney çipinin işlevini yitirdiğini ve anakartın neredeyse kullanılmaz hale geldiğini biliyorum laptop soğutucumu usb ile laptop'a taksam uzun ve kısa sürede herhangi bir sorun yaşar mıyım ?
  7. M

Hangi sistemi satın almam daha mantıklı olur ?

Haklısınız ama anakart'da 1 tane m2 girişi var :( ek olarak rx6700 10gb görüntü işleme konusunda beni üzer mi bir sıkıntı yaşatır mı ? biraz araştırdım bir kaç arkadaşıma sordum dediklerine göre rx6700'ün 3060 12gb'a göre oyun performansı daha iyiymiş ama görüntü işleme açısından sana sıkıntı...
  8. M

önerileriniz için teşekkürler ekran kartını rtx teknolojisinden yararlanmak istediğim için özelleştirdim + olarak ssd kısmında anlatmak istediğinizi anlayamadım biraz daha açabilir misiniz.
  9. M

Aşağıdaki sistemlerden hangisini almak daha mantıklı olur ? https://www.teknosa.com/asus-rog-strix-g15-g513iehn085-amd-ryzen-7-4800h-156-16-gb-ram-1-tb-ssd-rtx-3050-ti-144-hz-fhd-freedos-tasinabilir-bilgisayar-p-785352364...
  10. M

R5 3400G APU Sistem Nasıldır?

https://www.teknobiyotik.com/kampanyali-oyuncu-bilgisayarlari/amd-ryzen-5-3400g-3-7ghz-8gb-ram-1tb-hdd-oyuncu-bilgisayari.html bu bilgisayara 240lik ssd ve+8gb daha ram eklicem sizce almak mantıklı mı valorant ve fivem oynicam
  11. M

Ekran Kartı Kullanımı Çok Dalgalı (Bi anda 0 a düşüyor bi anda 50 60 oluyor drop girmiyor)

sistem: 8gb 1333mhz ram 380gb harddisk i5 2400 rx550 4gb msi afterburner programında işlemci kullanımı ısısı doğru ekrankartı ısısı da doğru ancak ekran kartı kullanımı sürekli dalgalanıyor ve ram kullanımı çok büyük ihtimal yanlış çünkü valorant en düşük ayarlarda 800mb ile 1500mb arası...
  12. M

truckers mp açılmıyor

truckersmp ye giriyorum siyah ekranda kalıyo oyunu alta atınca bu hatayı vermiş oluyor yardımcı olabilirmisiniz https://cdn.discordapp.com/attachments/7...215852.jpg buda hatanın ss i
  13. M

3000 4000 tl arası monitörüm var pc kasası önerir misiniz?

3000 4000 tl arası güzel fiyat performans csgo pubg lol fln oynuyorum şimdiden yardım eden ve etmeyen herkese teşekkürler hayırlı ramazanlar
  14. M

1650 super mi Rx 580 mi ?

1650 süper her türlü
Top Bottom