Arama sonuçları: *

1. E

Opel insignia 1.6cdti 2020 nasıl?

1.6 cdti astra kullanıyorum. Bakımlarını zamanında yaptım 142bin km de şuan herhangi bir sorun yaşamadım şimdiye kadar. Uzun mesafelerde araç soğumadan kontak kapatırsan turbo yağlamaya devam etmediği için sorunlar olabiliyor diye okumuştum bir kaç kullanıcı yorumunda. Düzgün kullanırsan uzun...
  2. E

Sizce dolara yatırım yapılmalı mı?

İktidara kim gelirse gelsin doların yıl sonlarına doğru 27 TL olacağıyla ilgili ekonomist yorumları vardı. Bu yüzden yatırımımı altına yapıyorum hem altının ons fiyatı artıyor hem de dolar euro artacak gibi.
  3. E

Çözüldü✓ 5600X işlemcili, asus dual 4070oc ekran kartlı bu sistem sizce nasıldır?

Öncelikle emeğimize sağlık aklıma takılan bir şey var anakart ve ramlara verdiğimizi fps olarak geri alabilecek miyiz? Aynı sistemde düşük mhz ramlerle yüksek mhz ramların karşılaştırması yapılan videolarda %8-10 fps farkı gördüm de o yüzden soruyorum.
  4. E

Çözüldü✓ 5600X işlemcili, asus dual 4070oc ekran kartlı bu sistem sizce nasıldır?

Hayır zaten sadece itopyadan liste yaptım parçalara çok hakim olmadığım için ordaki sistemin aynısını alsam bile farklı satıcılardan alacaktım o şekilde 30k ya denk geliyor konu içerisinde anlattım ya
  5. E

İşlemciyi itopyadan almayacağım için fiyat farkı fazla oluyor listede gözüktüğümden onu kastetmiştim ama soğutucu ve kasadan oluşan farkla değerlendirilir tabii ki 1681831208 30-33k işin aslı şu 4070 li sistem istiyorum yanında sıkıntı yapmayacak bir işlemciye pci express 4.0 bir sistem olsun...
  6. E

Kasa baktığım kasalar arasındaydı 👍 Ssd evet daha iyi 👍 darboğaz olacaksa bütçe de dar boğaza girdi desene biraz incelemelere bakayım. Teşekkürler katkıların için.
  7. E

Dediğim gibi parçaları en ucuz yerlerden toplayınca 30'a denk geliyor bütçe buna el veriyor daha 2k monitör de almam lazım yoksa çıka çıka ucu bucağı yok malesef 1681829121 Tamam öyleyse çöplerin yerini dolduralım?
  8. E

960m'li laptoptan kurtulma vaktidir dostlar. Hazır 4070'de çıkmışken dolar da daha fazla artmadan elimi çabuk tutmak ve en f/p kasayı toplamak istiyorum. Uzun bir süre sistem bileşenlerine uzak kaldığım için bir kaç günlük araştırma yapıp kendi ihtiyaçlarım doğrultusunda İtopya'dan bir sistem...
Top Bottom