Arama sonuçları: *

• Users: Kangalll
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Kangalll

Pc Apple müziğe giriş yapamıyorum

apple müzik üyeliği aldım ama windowsta giriş yapamıyorum, kullanıcı adı şifre giriyorum ama appleid.apple.com adresine gidin diye hata veriyor. Siteye girip hesap kurulumu yapıyorum ama gizlilik sekmesinde devam dememe rağmen sayfayı geçemiyorum. Anlayan bir varsa varsa yardımcı olursa...
  2. Kangalll

8000 TL oyuncu koltuğu tavsiyesi

Selam arkadaşlar, oyuncu koltuğu almayı düşünüyorum, aklımda zio fabric var, gidip görme şansım yok. Kullanan var mı? veya yakın bütçeli bir öneriniz var mı?
  3. Kangalll

Evin çatısına kedi girdi, nasıl kovabilirim?

Ders çalışmak için köye geldim, gündüz full çalışıyorum, toplam 4-5 saat uyuyorum ama gece tam uyuyacağım sırada kendi miyavlamaya başlıyor, tavan ahşap ve ahşabı tırmalamaya başlıyor, bu 3 saat falan sürüyor ve gece 1,2 saat ya uyuyorum ya uyuyamıyorum. Bu kediyi nasıl kovabilirim, kedinin...
  4. Kangalll

Yardım Oyuncu Koltuğu Önerisi bütçe 5000

Merhaba arkadaşlar, günlük 8 saatten fazla ders çalışıyorum ve bu süre ofis koltuğu üzerinde oturuyorum ama bu koltukta bel ve boyun desteği yok. Sonuç olarak belim ve boynum çok ağrıyor artık dayanamıyorum.. Oyuncu koltukları hakkında hiç bilgim yok, rahat ve çökme, bozulma yapmayacak, kumaş...
  5. Kangalll

Bölgenize Fiber Altyapı geliyor diye arandım

Arkadaşlar merhaba, vodafone superbox kullanıyorum, bugün bir numara aradı ve bölgeye fiber internet gelecek dedi, benim superbox kullandığımı ve adresimi söyledi. Asıl sıkıntı ben köydeyim ve ilçede doğru düzgün fiber altyapı yok, köyüm ilçeye 40 kilometre ve 40 kilometre boyunca hiç kablolu...
  6. Kangalll

gamepass aldım ama görünmüyor

12 aylık game pass aldım ama oyun indirmeye çalışınca tekrar gamepass alma sayfasına gönderiyor. Aldığım gamepass kısmında live gold yazıyor. Yanlış mı aldım, ne yapmam lazım?
  7. Kangalll

Dust2 Aktif Harita Havuzundan Kaldırıldı :(

Bu sabah bu haberle yıkıldım
  8. Kangalll

Çözüldü✓ G502 Hero mu Basilisk V3 mü?

Merhaba arkadaşlar 2 hafta önce g502 hero aldım ama ürün sıkıntılı çıktı iade ettim. Şimdi tekrar mouse alacağım ama g502 ve basilisk V3 arasında kaldım yardımcı olabilir misiniz? Sadece Cs Go oynuyorum.
  9. Kangalll

Monster gamepad pusat pro alınır mı?

Merhaba arkadaşlar bluetooth gamepad almayı düşünüyorum, çok kötü olmayacak bir gamepad istiyorum. Aranızda bu gamepad i kullanan veya önerisi olan var mı?
  10. Kangalll

Cs Go yavaş açılıyor

Merhaba arkadaşlar, Cs go 1 dakika 15 saniyede açılıyor ve bu bilgisayarı aldığımdan beri böyle. Dün arkadaşla beraber oyuna girdim, onun ssd okuma hızı ve pc özellikleri benimkinden düşük olmasına rağmen benden çok hızlı giriyor. Çok araştırdım ama bir çözüm bulamadım. Bir çözümünüz varsa...
  11. Kangalll

Cs Go oyun sırasında vac ban

Merhaba arkadaşlar, cs oynarken 1 oyun giriyoruz ikinci oyuna arkadaşın hesabına sürekli vac ban geliyor, ne yaptıysak düzelmedi, tam oyuna giriyor bu seferde uzun süre girmediği için 30 dk rekabetçi ban yiyor. Yaşayan veya bir çözümü olan var mı?
  12. Kangalll

cs go takım arkadaşı aranıyor

Arkadaşlar merhaba, geceleri cs go oynuyorum ama hep ruslar var ve trollüyorlar veya çok kötü oynuyorlar,40 kill aldığım maçta bile galibiyet alamadım. Türk takım arkadaşı arıyorum rankım gold 2.
  13. Kangalll

20.000 TL laptop önerisi

Merhaba arkadaşlar, 15-20k arası laptop alacağım, önerilerinizi bekliyorum.
  14. Kangalll

Type c usb hub önerisi

Merhaba arkadaşlar usb c hub almayı düşünüyorum, alan kullanan veya bilgisi olan varsa önerir misiniz? 100 TL yi geçmek istemiyorum.
  15. Kangalll

Microsoft store'dan 1 ay ücretsiz game pass aldım ama xbox ta görünmüyor.

selam arkadaşlar, yeni pc aldım 3 ay önce, microsoft store'da pc ye dahil 1 ay ücretsiz game pass gördüm ve aldım ama xbox a girdiğimde hiçbir değişme yok halen satın alma seçeneği geliyor. Bir çözüm öneriniz var mı?
  16. Kangalll

Laptop ram takviyesi

merhaba arkadaşlar, bilgisayarımda micron 8atf1g64hz-3g2j1 part numaralı 8gb ram var takviye yapmak istiyorum ama aynı ram bulamadım bulduğum da 16gb ram fiyatında denk geliyor. Farklı markayla dual channel yapabilir miyim yoksa 16gb ram mi alayım. Önerilerinizi bekliyorum.
  17. Kangalll

Ultimate Ears Wonderboom bass sorunu

Merhaba arkadaşlar, dün UE Wonderboom aldım ses seviyesi güzel ama baslarda cızırtılı bir titreşim oluyor, kullanan varsa sizde böyle bir sıkıntı olup olmadığını yazabilir mi.
  18. Kangalll

Laptop ram takviyesi

https://www.vatanbilgisayar.com/asus-tuf-gaming-15-core-i5-10300h-2-5ghz-8gb-512gb-ssd-15-6-gtx1650ti-4gb-w10.html merhaba arkadaşlar, laptopuma ram takviyesi yapmak istiyorum max 3200 mhz destekliyor, içinde 2933mhz 8 gb ram var. 3200mhz almalı mıyım çok performans farkı olur mu ve 3200mhz 16gb...
  19. Kangalll

Cs go oyuncu ve sunucu aranıyor

Merhaba arkadaşlar, Yeni pc aldım cs go oynamaya çalışıyorum ama maça girmiyor. Oyuncu ve sunucu aranıyor diyor ama ne kadar süre geçerse geçsin eşleşme yapmıyor. Yardımcı olursanız çok sevinirim.
  20. Kangalll

8k civarı 120/144hz fp laptop önerisi

Merhaba dostlar 8k bütçeyle oyun oynayabileceğim fiyat performans laptop önerir misiniz. Çevremde monster'la çok sıkıntı çeken kişi olduğu için monster almayı düşünmüyorum.
Top Bottom