Arama sonuçları: *

1. E

Ome TV de cihazlarınıza erişim engelled nasıl çözülür

Şimdi denedim ama yinede olmuyor. Operadan vpn ile giriyorum gizli sekmeden giriyorum ama fayda etmiyor ve ilgilendiğin için saol.
  2. E

Ome TV de cihazlarınıza erişim engelled nasıl çözülür

Omegle de bilgisayara format attım böyle oldu bir süre sonra birdaha format atmam gerekti yaptım fakat hala düzelmedi bilen var mı?
  3. E

2.Monitore görüntü gelmiyor

İlgilendiğin için teşekkürler fakat onuda denedim ve algıla kısmında hiç bir şey olmuyor 1621979971 Hatta şu anda bu alttakini de sipariş ediyorum bilgisayara yeni format attım belki olur diye
  4. E

2.Monitore görüntü gelmiyor

1. Monitorum lg 22mk400h 2. Monitorun markası vestel eski kare bi monitor çalışıyor başka pc de kontrol ettim kendi kablosuyla çalışıyor. Eski monitörün ucu vga to vga benim ekran kartımda gtx 1650 super ve vga yok bu yüzden dönüştürücü aldım fakat çalışmadı ve 3 tane daha aldım bence bu kadar...
  5. E

150-200 TL arası mouse önerisi

kanka GamePower Icarus RGB aldım gayet memnunum 180 lira fln
  6. E

Yardım CSGO Atölye haritası girerken atıyor

CSGO da atölye mapi girerken lobimde birileri varsa lobiden beni çıkarıp yeniden giriyor map sonra oyun donuyor ve oyundan atıyor fotodaki hatanın benzerleri çıkıyor hatanın başındaki yazı değişik oluyor ama hep aynısı oluyor lobimde kimse yokken bi sorun yok varmı çözüm bilen
  7. E

Gta V oyununda araba zor dönüüyor

Öyle ama hani bu zamana kadar yoktu bir anda böyle oldu ve sadece ben de var ne kadar gerçekçide olsa beni her anlamda geriye atıyor yarışlarda
  8. E

Ben de çok araştırdım ama sadece fps ve drop sorunları çıkıyor.
  9. E

Gta v de araba orta veya yüksek hızda giderken teker çok az dönüyor sebebi ne bilmiyorum ama her virajda takılıyorum bilgisayara format atıp yeniden yükledikten sonra böyle oldu araba dururken veya yavaşken gayet iyi dönüyor ama dediğim hızdayken olmuyor çözüm bilen var mı
  10. E

i7 9750h işlemciye masaüstünde denk işlemciler nelerdir

teşekkür ederim bilgisayar bakıyordum orda i7 9750h görünce masaüstünde i7 9700k gibi bir işlemciye denkdir heralde diye sevinmiştim :)
  11. E

i7 9750h işlemciye masaüstünde denk işlemciler nelerdir

başlıktada gördüğünüz gibi arkadaşlar i7 9750 h işlemcisi hangi masaüstü işlemcisine denk cevaplarsanız sevinirim :)
  12. E

5200 TL Bütçeye Sistem Önerir Misiniz?

Arkadaşlar bu sistemi almayı düşünüyorum veya buna yakın olan bi sistem bu 5.200 başka önerdiğiniz sistem varmı ve bu sistem CSGO R6 GTA V BF V gibi oyunlarda yaklaşık kaç fps verir
  13. E

KULAKLIK

Merhaba benim aklıma takılan bir soru vardı g*a*m*e*p*o*w*e*r m*e*d*u*s*a modeli ile rgb modeli arasındaki fark ne çünkü rgb modeli çok daha ucuz bi merak ettim rgb 210 tl iken normali 260 tl bu modeli almayı istiyorum güzel kulaklık yardımcı olursanız sevinirim
  14. E

8 gb 3000 mhz / 16 gb 3000 mhz

Arkadaşlar bilgisayar toplayacağım zaman için soru soruyorum cs oyanayan biriyim normalde 8 gb de yetiyor ama 16gb tabikide daha iyi fakat 16 alırsam işlemci veya ekran kartından biraz kısmam gerekiyor sizce hangisi ekran kartı veya işemcinin birazda olsa daha yüksek olmasımı ramın 16 gb olmasımı
  15. E

200 TL Bütçeye Kulaklık Tavsiyesi

Rampage forte y 19 (150-160 tl) Gamepower medusa (200 tl) James Donkey 710/711(150-170tl) Rampage x titan(180 tl) Rampage sn r 7mesh / plus (130-170tl)
  16. E

Önerdiğiniz dizi yada filmler varsa yazabilir misiniz

-stranger things -la casa da papel -the walking dead(baya uzun sürüyor karantina bitene kadar izlersin) -daybreak -the platform -rick and morty -elite
  17. E

800-1600 TL arası ekran kartı önerisi

Çok iyi olur 1660 super iyi bir ekran kartı oyunlardaki verimin artar
  18. E

800-1600 TL arası ekran kartı önerisi

https://www.hepsiburada.com/asus-rog-strix-geforce-gtx-1650-advanced-edition-4gb-128bit-gddr5-dx12-pci-e-3-0-ekran-karti-rog-strix-gtx1650-a4g-gaming-p-HBV00000KAS9K?magaza=Hepsiburada&wt_gl=cpc.6802.shop.elk.it-ssc&gclid=CjwKCAjwpqv0BRABEiwA-TySwQJOTn33vWJvVcHbjpydha9cO01Y-N1ewFUvV-1ZY-MtmkkPXjk...
  19. E

MSI GTX 1650 super mi RX 580 mi

Arkadaşlar çoğunuz 1660 super demissiniz ama adam 1650 demis neyse bence 580 i tercih etmelisin he ben kesin 580 demiyorum benim görüşüm ama sen yinede asıl bilenlerden yardım istesen daha iyi olabilir
Top Bottom