Arama sonuçları: *

• Users: ecvd
  • Order by date
  1. ecvd

Çözüldü✓ BIOS UPDATE SONRASI PC DONUYOR

+up, yine donuyor çözülmemiş, tüm diskleri çıkardım sadece flashı bootlamaya çalışıyorum aynı şekil donuyor, diskten değil sorun sanırsam.
  2. ecvd

tekrar kontrol ettim doğru yerden indiriyorum, tüm çalışan bios sürümlerini yükledim ama 4004 sürümünden aşağısı zaten yüklenmiyor. yani 4004 sürümüne kadar olan tüm sürümleri denedim ancak aynı sonuç, windows logosu çıkıyor 3 nokta tam dönerken orada donuyor. (hep aynı yerde) 1709231148 Başka...
  3. ecvd

windowsa erişim sağlayamıyorum giremeden donuyor :( sadece bios ekranına erişimim var yani
  4. ecvd

işe yaramadı, 4004 sürümünden önceki sürümlerde yüklenmiyor "This file is not proper bios" diyor.
  5. ecvd

deniyorum dönücem
  6. ecvd

sorunda orda sıfırlamaya çalışsam bile donuyor
  7. ecvd

normalde her yeni sürüm çıktığında güncelliyorum bios sürümüm eskiydi bende güncelledim
  8. ecvd

Sistem: Anakart: Asus PRIME B450M-K II Ekran kartı: XFX RX 6600 XT Speedster Swft 210 CPU: Ryzen 5 5500 Ram: 2x8 (16gb) xpg gammix 3299mhz Kasayı incehesaptan hazır almıştım ve garanti süresi geçti. Sorun: En son bios güncellemesi 4403 yaptıktan sonra bilgisayar yüklenirken yani windows logosu...
Top Bottom