Arama sonuçları: *

1. H

❌İndirim Bitti! Fiyat Performans ürünü TWISTED MINDS 27 2K 165HZ 5600TL

Hocam ürünle ilgili son düşüncelerin neler? 9100 tl ye değecek bir model mi?
  2. H

2K 144-165 Hz Monitör Tavsiyesi

Arkadaşlar herkese merhaba, Malum dolar yine fırlıyor o yüzden geç kalmadan hemen bir monitör almak istiyorum. Bütçem maksimum 8-9k arası. 2K ve 144 Hz/ 165 Hz olacak (Kesin). Curve olması çok önemli bir detay değil. IPS ekranı tercih ederim VA ya göre, Ölü piksel kronik sıkıntısı olmaması...
  3. H

DA-C2 CPU BIOS Ayarları

Hocam çok teşekkürler anladım. Vaktinizi ayırdığınız için teşekkürler
  4. H

DA-C2 CPU BIOS Ayarları

Yok hocam 3.5 ghz e sabitleyebilirsin demiştin ya. Neden 4.2 ye sabitlemiyorum onu anlayamadım. Performansı tam kullanmak anlamında dedim
  5. H

DA-C2 CPU BIOS Ayarları

Hocam peki hızı 4.2 ghz e sabitleyip cpb kapatsak sıkıntı yaratır mıyız? İşlemciden tam performans alabilmek adına en optimum ayar nasıl olur?
  6. H

DA-C2 CPU BIOS Ayarları

Arkadaşlar herkese merhaba. Bu sistemi alan bilgili arkadaşlara bir sorum olacak. CPU mhz ini sabitlemek ve sıcaklığını düşürmek için biostan yapılan optimum ayarlar nelerdir? Kaç volt ve mhz olarak belirlemeliyim? Ayrıca cpu sıcaklığını test edebilmek için hangi uygulamadan hangi ayarları...
  7. H

GencerGaming (DA-C2) BIOS Ayarları / Önerileri

Arkadaşlar kasanın üstünde bulunan usb 3.0 girişi çalışmıyor bilgisi olan var mı? driver mı gerekiyor acaba
  8. H

Gigabyte ın sitesinden güncelleme yaptım. Yeni versiyonu mevcuttu
  9. H

Hocam sen neden iğneleyici bir üslup ediniyorsun ki? Yok youtube diye bişey var falan. Yardımın için teşekkürler lütfen bu başlığa yazma çünkü faydan dokunmuyor. Benim burda yardım istediğim konu, aynı sistemi alıp deneyip kendince en iyi ayarları yakalayabilmiş arkadaşlardan öneriler almak. Pc...
  10. H

Bios güncel değildi güncelledim. İşlemci fanlı ama kutusu yok. Ayarlarla ilgili hiçbir bilgi vermemişsiniz. Yardımcı olabilecek aynı sistemi alıp bilgili insanlar yok mudur? Önerilerinizi bekliyorum.
  11. H

Arkadaşlar herkese selam. Yeni toplama sistem olarak DA-C2 aldım. Fakat donanım bilgim çok fazla yok. Video içeriğinde yer alan donanımlar var şu an sistemde. Sadece anakartım A520M K V2 yerine A520M K. Forumda açılan başlıklara bakarak sıcaklık/performans/kullanım açısından doğru ayarlamaları...
Top Bottom