Arama sonuçları: *

1. Exiliesalpha

Konsolların Bir Amacı Kaldı Mı ?

dış ülkelerde bir amacı halen olsa da şu sıralar bizim ülkemizde konsol almanın bir amacı kalmadı
  2. Exiliesalpha

Bildirim ve eylem merkezi gözükmüyor.

Arkadaşlar bilgisayarımın bildirim ve eylem merkezi ayarlarda açık gözüküyor hızlı işlemleri düzenleye basınca normalde açılması gereken menü açılmıyor. İnternette Microsoft'un yazdığı yöntemleri denedim ama hiç biri işe yaramadı nasıl düzeltebilirim bunu yardımcı olabilecek var mı?
  3. Exiliesalpha

Maksimum 2100tl ekran kartı önerisi ?

valla hiç bilmiyorum palit iyi olabilir belki ama şu an sahip olduğum gayet sorunsuz çalışıyor örnek olarak warthunder en yüksek ayarlarda 140 fps altına düşürmüyor aynı zamanda 60 dereceden yukarı çıkmıyor ısısı
  4. Exiliesalpha

Maksimum 2100tl ekran kartı önerisi ?

Ben ASUS TUF 1660 SUPER kullanıyorum çok güzel öneririm.
  5. Exiliesalpha

Sizce Bu hız yeterli mi

yeterli ama kablolu bağlantı sağlarsan daha da sağlam olabilir
  6. Exiliesalpha

xbox series s 4k oynamak

sanırsam 2k oyantıyor
  7. Exiliesalpha

Arkadaşlar monitör alacağım ama kararsızım

TUF 1660 Super
  8. Exiliesalpha

Arkadaşlar monitör alacağım ama kararsızım

Öncelikle merhaba kendime monitör almayı düşünüyorum ama kararsız kalıyorum şu an 2 monitör arasında kaldım buyrun linkleri: https://www.incehesap.com/asus-tuf-gaming-vg24vq-23-6-inc-curved-gaming-monitor-fiyati-45311/...
  9. Exiliesalpha

6000 TL bütçe için uygun toplama bilgisayar önerisi

önerileriniz için sağolun
  10. Exiliesalpha

6000 TL bütçe için uygun toplama bilgisayar önerisi

Öncelikle merhabalar uzun süredir bir kasa toplamak istiyordum şu an şans yüzüme güldü diyebilirim 6000 TL bütçem var ilk başta donanım arşivinin en son yaptığı toplama bilgisayar aklıma geldi ama stoklarda kalmadığı için alamadım onun gibi güçlü olan bir masaüstü bilgisayar önerebilir misiniz...
Top Bottom