Arama sonuçları: *

1. xsentinel

Yardım S23 FE pili rezalet resmen

İlk aldığım günden beri pek bir değişiklik yok evet normalde de instagram vesaire akşama kadar 5-6 saat gidiyor yani
  2. xsentinel

Yardım S23 FE pili rezalet resmen

Hocam ben kendim kullanıyorum telefonu bizzat ve böyle bir sorunla hiç karşılaşmadım pil oyunda bile 3 ssat gidiyor en az
  3. xsentinel

bu mauseları kullanan varmı kararsızım

Rival 3 1 yıllık kullanım tecrübem var bence gayet süper bir mouse olduğunu söyleyebilirim.Ama bir alternatif soracak olursan bence sensei ten de gayet güzel.Elim normale göre baya büyük olmasına rağmen rival 3 pençe tutuşta baya iyi.
  4. xsentinel

Kule tipi fan önerisi

i5 13400f ile kullanıyorum id cooling se214xtyi stress testinde 75 dereceyi geçmedi çok memnunum hem beyaz olması hem argb desteklemesi muazzam tam bir fp ürün
  5. xsentinel

Öneri 25-30 K arası telefon önerisi

Dediğim gibi bütçe 20 bin ile 30 bin arasında değişebilir ben S23 almayı düşünüyorum ama ondan daha iyi bir önerisiniz varsa danışayım dedim iyi forumlar :)
  6. xsentinel

12 gb vram 2k oyunlar için yeterli mi?

Fh5 de deneme şansım olmadı (param yok) ama Fh4 de rdr2 de falan hiç sıkıntı çıkarmadı extreme ayarlarda
  7. xsentinel

Yardım ASUS DUAL RTX 3060 Ti GDDR6X ısınıyor?

xpg valor air 1692080892 voltaj düşürmenin faydası olur mu?
  8. xsentinel

Yardım ASUS DUAL RTX 3060 Ti GDDR6X ısınıyor?

ekran kartım biraz fazla ısınıyor oyun oynarken 88 dereceyi görmüştü bir ara fan ayarı yaptım bu sefer ama soğutmak için 2700 rpm yapıyor ve çok ses çıkarıyor çözümü var mıdır veya bu kartta normal midir?
  9. xsentinel

12 gb vram 2k oyunlar için yeterli mi?

Bende 3060Ti 8gb var 2k da sıkıntı çıkarmıyor
  10. xsentinel

Fanı yanlışlıkla kırdım sıkıntı olur mu?

Yenisine ne önerirsiniz hocam mümkünse ışıksız olsun
  11. xsentinel

Fanı yanlışlıkla kırdım sıkıntı olur mu?

Evet gördüğünüz gibi çıkarayım derken 3 bacağını kırdım. Çıkma kırılma vs. olur mu değişsem mi?
  12. xsentinel

CrystalDiskMark sonuçları iyi mi?

tamamdır teşekkür ederim
  13. xsentinel

oyun falan atılmaz yani
  14. xsentinel

Eski laptoptan söktüğüm bir hdd buldum sizce sonuçlar nasıl idare eder mi?
  15. xsentinel

Bu argb kontrolcü işimi görür mü?

Hocam nasıl yani 3 pinli argb hiçbir yerde yok ama psuda nasıl olduğunu anlamadım
  16. xsentinel

Bu argb kontrolcü işimi görür mü?

https://www.teknobiyotik.com/donanim/overclock/fan-kontrolcu/dark-argb-hub-6-fan-takilabilir-3pin-rgb-3-pin-fan-rgb-fan-coklayici.html#!prettyPhoto Anakartımda aRGB desteği yok ama işlemci soğutucum aARGB şimdi ben bunu sadece güç kaynağına bağlayıp soğutucunun kablosunu kontrolcüye bağlasam...
  17. xsentinel

Öneri Kaliteli keskin çakı önerisi

Dostum internetten değil de şehrindeki çarşıdaki çakıcılardan alman bence daha uygun olur ben ordan aldım daha tatmin etti
  18. xsentinel

GAMAKAY MK61 yazılıma ışık profili kaydetme

Gamakay mk61 aldım ama bunun üstüne nasıl ışık profili kaydedebilirim @MuratTheFounderOfGariban
  19. xsentinel

Anakartımda 3 pin argb desteği yok ne yapacağım?

Hocam illa bunlara para mı vermem lazım hiçbir yolu yok mudur başka
  20. xsentinel

Anakartımda 3 pin argb desteği yok ne yapacağım?

Herkese merhabalar id cooling se 214 xt argb soğutucu aldım ama farketmedim ki anakartımda argb desteği yokmuş şimdi argb kablosunu o yüzden takamadım bunun ışıklarını yakmanın bir yolu yok mudur kontrol etmesem de olur yeterki yansın
Top Bottom