Arama sonuçları: *

• Users: Samet_33
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. S

Asrock anakartımın bios sekmesine giriş yapamıyorum

elimde asrock markasını a620m pro rs wifi anakartı var ve ben bu anakartın bios sekmesine girmek istiyorum internetten baktığım kadarıyla f2 - f12 ve f8 tuşları ile biosa girbileceğimi söylüorlar ama her bu tuşşları denediğimde anakartın üzerindeki vga ve boot ledlerini yakıp bekliyor yeniden...
  2. S

ryzen 5 7500f RTX3090 Uyumlu çalışır mı

ryzen 5 7500f ve RTX3090 ile bir pc toplamak istiyorum fakat darboğaz yapıp yapmadığına emin olamadım anakart asus prime b650 m wifi ram g.skil trident z 2x16 32gb
  3. S

Proteus üzerinde önceki sayfadan kalan parçalar yeni sayfa açmama rağmen geliyor

proteus üzerinde yeni sayfa açtığımda önceki sayfadan kalma parçalar oluyor ve kaç kere silip yüklememe rağmen çözemedim
  4. S

Proteus önceki dosyadan kalan parçalar yeni sayfaya geliyor nasıl çözerim ?

Proteusda yeni bir devre şeması çizmek için her açtığımda önceden yapmış olduğum tasarımın içinde bulanan komponentler ve bileşenler aynen aynı dizilim ile geliyor yardımcı olur musunuz
  5. S

Uln2003 için optokuplör ile izalasyon yapmak gerekir mi

arduino ve uln 2003 ile 5 tane röle kullanıcam bu yaptığım projeyi karta döktüğüm zaman takıp unutmam gerekiyor uln 2003 girişlerini optokuplör ile izole etmem gerekir mi
Top Bottom