Arama sonuçları: *

1. KnavesEko

Anakart Üzerindeki USB Portları

Arkadaşlar ben Corsair Fan Seti aldım ancak bilgisayar bağladığımda iCUE yazılımında görünmüyor. Anakart üzerindeki iki usb portunu da denedim ama ikisinde de programda görünmedi. Bu portların çalışıp çalışmadığını nasıl kontrol edebilirim?
  2. KnavesEko

Corsair RGB Kontrolcü

Evet kontrol ettim anakartım MSI MPG B550 Gaming Plus 1707089899
  3. KnavesEko

Corsair RGB Kontrolcü

Arkadaşlar bende bu rgb kontrolcü var ancak iCUE üzerinde fanlarım görünmüyor. Yardımcı olabilir misiniz?
  4. KnavesEko

Corsair iCUE AF120 RGB Elite Kontrol Yardım

Arkadaşlar bugün üçlü fan set aldım. Bilgisayar bağlantısını gerektiği gibi yaptım ancak fanlar iCUE yazılımında görünmüyor. Sorun ne olabilir yardımcı olabilirseniz sevinirim.
  5. KnavesEko

Red Dead Redemption 2 alınır mı?

Alınır tabii ki. At sürme simülasyonu falan değil. Arkadaş sevmemiş o kadar.
  6. KnavesEko

MSİ Anakart Üzerinden RGB Kontrol

Arkadaşlar daha önce de bir konu açmıştım ama çözüm bulamadım maalesef. MSI MPG B550 Gaming Plus anakartım var. Mystick Light uygulamasında sadece ram ve ekran kartı görünüyor. Görsele eklediğim gibi de bir hata alıyorum. Bugün Corsair fan seti aldım fanlar da iCUE yazılımı üzerinde hiç...
  7. KnavesEko

MSI Anakart RGB Kontrol

Hepsini denedim maalesef olmuyor. Corsair fan aldım fanlar iCUE yazılımında da görünmüyor.
  8. KnavesEko

MSI Anakart RGB Kontrol

Evet switch var ve açık. Dediğiniz iki güncellemeyi de yaptım.
  9. KnavesEko

MSI Anakart RGB Kontrol

Arkadaşlar bende MSI MPG B550 Gaming Plus anakart var ancak mystic light uygulamasından sadece ekran kartı ve ramleri kontrol edebiliyorum. Anakartın üzerinde de led var ama kontrol edemiyorum. Sıvı soğutmam ve fanlarım da mystic light uyumlu olmasına rağmen uygulama üzerinden görünmüyor...
  10. KnavesEko

MSI Mysctic Light Bazı Donanımları Görmüyor

Herkese merhaba arkadaşlar. Dün yeni bir pc aldım. MSI MPG B500 Gaming Plus anakartım var. Mystic Light uygulamasını indirdim msi 3060 ekrantını ve xpg ramlarimi kontrol edebiliyorum. Fakat cooler master kasamdaki cooler master fanları ve sıvı soğutmayı hiçbir şekilde uygulamada göremiyorum...
  11. KnavesEko

Cooler Master Kasa Fan Bağlantıları

Fanlarla ilgili bu bağlantılar var şuan
  12. KnavesEko

Yine görmedi bağlantıda mı bir sıkıntı var acaba
  13. KnavesEko

Bu şekilde hocam
  14. KnavesEko

Tamam bilgisayarı açınca atacağım
  15. KnavesEko

Bunu da indirdim. Ram, ekran kartı ve mouseu görüyor. Fanlar ve sıvı soğutma yine ortalarda yok
  16. KnavesEko

Herkese iyi hafta sonları. Bende cooler master td500 mesh v2 model kasa var. Üzerinde 4 tane argb fan, cooler master argb sıvı soğutma var. Vatan bilgisayarda tüm argb parçaları anakarta bağladık ama hiçbir programda fanlar ve sıvı soğutma görünmüyor. Kasanın kendi kontrolcüsüne tekrar bağlamak...
  17. KnavesEko

Cooler Master Fanları MSI Mystic Light İle Kontrol Etme

Hepsi uyumlu kardeşim değişik ama 1683930030 Ona da bakayım 1683931301 Fanları o uygulama da görmedi
  18. KnavesEko

Cooler Master Fanları MSI Mystic Light İle Kontrol Etme

Arkadaşlar merhaba ben yeni bir pc topladım. Mystic Light'da ram ve ekran kartı görünüyor ama cooler master sıvı soğutma ve cooler master fanlar görünmüyor. Fanlara hiçbir şekilde müdahale edemiyorum.
  19. KnavesEko

SSD'ye Kurulu Sistemden HHD'yi Sökmek

1682718504 HDD içinde hiçbir şey yok ama 1682718527 O bölüm nedir
  20. KnavesEko

SSD'ye Kurulu Sistemden HHD'yi Sökmek

Arkadaşlar benim sistemim 250GB SSD'ye kurulu. Ayrıyeten 1TB HDD var. HDD'yi satacağım için söktüğümde BIOS'a atıyor. Ama sistem dediğim gibi SSD'de kurulu. Format mı atmak lazım anlamadım. HDD'yi taktım geri açıldı.
Top Bottom