Arama sonuçları: *

1. Monsche

Kablosuz Kulaklık Önerileri!

Merhabalar, 1-1.5K üzerine çıkmak istemediğim bir konu. Kablosuz kulaklık arıyorum. Şimdilik aklıma yatan sadece NUBWO G06...
  2. Monsche

Yardım Ekran Kartı Fanı Gerekiyor, Yardım Bekliyorum.

Merhabalar; Kullanmış olduğum Gigabyte RTX 2060 6GB OC'nin fanlarından birisi bozuldu. Fanı nereden temin edebileceğim konusunda bilgisizlik yaşıyorum açıkçası. Yardım ederseniz çok mutlu olurum. Kartın tam linki...
  3. Monsche

Steamden Titanfall2 Aldim, Ea App Den Oyun Açilmiyor Yardim

2 Saat önce Steam'den Titanfall 2 aldım, Oyna tuşuna tıkladıkça 5 dakika bekletip bu hatayı veriyor. Denemediğim yol kalmadı ne yazık ki. Fifa 23 oynarken en azından EA App de yüklü gözüküyordu şuan öyle bir şey de yok. Sildim yükledim, yönetici başlattım, Desktop.exe den başlatmaya çalıştım yok...
  4. Monsche

TürkNet'e 88'li numara ile direkt geçiş sağlayan kişiler yardımcı olabilir mi?

Merhabalar, VodafoneNet'den direkt geçiş şeklinde TürkNet'e geçişimin onayı verilmiş durumda. Fakat merak ettiğim bir şey var. Gelip direkt kutumdan yeni bir kayıt açmayacakları için sistemden direkt TürkNet'e geçiş sağlayacağım söyleniyor. Bu süreç boyunca internet kesintisi yaşanılıyor mu...
  5. Monsche

2. El 1050Ti ne kadar eder?

Merhabalar, Yakın zamanda 3060Ti aldığım için boşta kalan Asus Cerberus 1050Ti 4GB modelini satmak istiyorum. 5 yıldır kullanıyorum. Kutusuna kadar hepsi mevcut ve gayet temiz, ayrıca yeni macun değişimi yapılmış durumda. Hiç bir sıkıntısı mevcut değil. İkinci el piyasasından bir haber...
  6. Monsche

RDR2 TR Yama kurunca controller desteği kapanıyor.

Selamlar, şu meşhur rdr2 türkçe yamayı indirdim, fakat yama çalışır ve aktif durumdayken ne yazık ki pc de controller kullanamıyorum. Bunun çözümünü vs. bilen var mı?
  7. Monsche

3060Ti & 5600X 1080P 60Hz Monitör ile kullanmak.

Merhabalar, Sistemi yavaştan toparlamaya başladım ve monitörü en sona bırakmak istedim. Fakat ÇOK fazla bir araştırma sürem olmadığından ötürü 3060Ti'ı 1080P 60Hz ile kullanmak durumunda kaldım. Bu sene sonuna kadar 2K 144Hz'e geçiş yapmayı düşünüyorum lakin burada bir problemim var. Okuduğum...
  8. Monsche

İki mouse arasında kaldım.

Düşük sens ve DPI kullanıyorum. Çok hızlı ve bir anda mouse çevirmem gerekebiliyor. Bazı mouseların optiği buna izin vermiyor okuyucuları dandik olduğu için. Senden ricam aldıktan sonra buraya test edip yazar mısın. Ona göre ben de bunlardan birisini almak isterim.
  9. Monsche

700 TL'ye R5 2600 İçin Kule Tipi Soğutma Önerisi

Merhabalar, Ryzen 2600'ü stok fanı ile birlikte kullanan arkadaşım var. Her ne kadar temiz de olsa Fifa 23 vs. oynadığı için kısacası ağır oyunlar oynadığı için sıcaklıkları tepe noktalarını görüyor. Kasa mesh, önde 3 ve arkada 1 egzoz olmak üzere 4 fan var. 1660 ekran kartı mevcut muhtemelen...
  10. Monsche

N11 Üzerinden Aldığım Corsair Vengeance LPX Sahte Çıktı

Tekrardan merhaba; Az önce N11 tarafından arandım. Yukarıda sahte mi değil mi diye sorduğum soruya istinaden aradıklarını söylediler ve bir sıkıntı yaşayıp yaşamadığımı sordular. Herhangi bir sıkıntı yaşamadığımı ve ürünün sahte olmadığını belirttim. Kısacası, bu konu üzerine düşmüşler ve...
  11. Monsche

N11 Üzerinden Aldığım Corsair Vengeance LPX Sahte Çıktı

Merhabalar, Yaklaşık 4-4.5 ay önce Akakçe'de en uygun fiyat gösterdiği için N11 üzerinden ben de Corsair Vengeance ram siparişinde bulundum. 4.5 aydır sorunsuz kullanıyorum fakat bu tarz konularda aklımda hep bir sorun-problem olur. Satıcı linkini ve CPU-Z değerlerini buraya paylaşıyorum. Benim...
Top Bottom