Arama sonuçları: *

1. D

Yardım Hangi sıvı soğutucuyu almalıyım? Çok kararsızım

Merhaba, i9 13900K işlemciyi soğutmak için alacağım sıvı soğutucuda çok kararsız kaldım. Hangisini almalıyım sizce? Arctic Liquid Freezer II - 360 A-RGB - 5k CORSAIR iCUE H150i ELITE LCD XT 360mm - 7,5k Sistemdeki RAM'ler Corsair Vengance, kasadaki fanları da Corsair LL120 RGB almayı...
  2. D

100k bütçe ile bu sistemi almayı düşünüyorum

Çok teşekkürler, detaylıca inceleyip değerlendireceğim
  3. D

Neden Lian Li'ye geçmeyi düşünüyorsun peki? 5000X daha iyi değil mi? Ne avantajı var, bilmediğim için soruyorum
  4. D

Bu sıvı soğutucu gerçekten çok güzel. Bunu alırsam kasa olarak da CORSAIR iCUE 5000X nasıl olur? O zaman da bütçeyi aşmış oluyoruz ama değer mi bilemedim.
  5. D

Ha, o zaman birkaç kasa önerisi daha yapabilirseniz aralarından bir seçim de yapabilirim. Keşke NZXT H7 Elite ülkemizde stokta olsaydı da hiç düşünmeden çekseydim 360mm soğutucu ile birlikte :(
  6. D

Kasada biraz da şekle önem verenlerdenim sanırım. Kasayı ve sıvı soğutucuyu aynı marka almak istiyorum fanların kontrolü veya varsa RGB kontrolleri için. Thermaltake kasayı da düşünüyorum aslında fena değil gibi.
  7. D

Aynen, RAM'in sonuna x2 yazmıştım ama, o yazdığımdan iki tane alacağım anlamındaydı 😅 Üstteki arkadaş da bunu önerdi, ilk defa burada gördüm markayı. Garantisi vesaire sorun çıkartır mı? İşlemciye oc yapmayı pek düşünmüyorum. Ama yine de yapabilme özgürlüğü için 360mm sıvı soğutucu almak da...
  8. D

Nerden nereye... Amazon'dan yurt dışı ithal bir şey koymak istemiyorum şahsen bu sisteme ya. Yine fiyatı çok uygun ama bir tık gerici olur bana. Hiçbir türlü NZXT KRAKEN Z63 280mm kurtarmaz mı bu sistemi ya ☹️
  9. D

O zaman kasayı da değiştirmek gerekiyor. Çünkü NZXT H5 Elite'de 3 fanlı radyatör koyacak alan yok. Sıvı soğutucu olarak H150 Elite olduğu zaman, kasa olarak ne önerirsin?
  10. D

Yok beyaz almayı düşünmüyorum H150 Elite iki fanlı olan mı üç fanlı olan mıydı 😅
  11. D

Merhaba, uzun süredir kullandığım bilgisayarımın bozulması ile yeni bir sistem toplamaya karar verdim. Birkaç gündür araştırıyorum ve kafamda sistemi kurdum gibi. Fakat yine de sizlerin yorumunu almak istedim. Bütçe, başlıkta da belirttiğim gibi, 100k. Haliyle çok kaliteli bir şey dizmek...
Top Bottom