Arama sonuçları: *

1. C

Çözüldü✓ PSU önerisi olarak ? Bütçe 3K

High power i sipariş verdim hocam.
  2. C

Teşekkür ederim hocam.
  3. C

Sizce kalite durumu nedir memnunsunuz ama ?
  4. C

3K ya kadar kaliteli düzgün bana sorun yaşatmayacak bir PSU arıyorum arkadaşlar rampage 600w var PC kendini kapatıp duruyor gına geldi 750 w falan arıyorum ilerde yükseltme yaparsam diye yardımcı olursanız çok iyi olur.
  5. C

Üç araçtan hangisi ?

2018 polo 1.6 TDI comfort. 2018 Fiat Egea 1.6 Multijet urban. 2014 Opel astra 1.6 CDTI Sport. Bu 3 araçtan hangisini seçerdiniz?
  6. C

500-750 Bin TL araç önerisi

Bu şekilde düzeltme yaptım teşekkür ederim
  7. C

Teşekkür ederim hocam önerileriniz için. 1714044403 Yani aile arabası olabilir gibi oluyor eşimle beraber
  8. C

Eğer forumda yasak değilse ve müsaitseniz bunlardan bir kaç örnek atabilir misiniz sarı siteden
  9. C

500-700 bin arası ilk aracım olacak daha önce deneyimim var Broadway ile😂😂 Beni mümkün olduğunca götürecek ve satarken çok değer kaybetmeyecek bir araç bildiğiniz varsa yardımcı olun lütfen çok teşekkür ederim iyi forumlar dilerim. 1714043511 Modeli olabildiğince yüksek giden bir araç olursa...
  10. C

DA-C2 sistemim kendini resetliyor

a520 Mk anakart 3600 MHz ramler xmp açmadım hiç ama ?
  11. C

@Emre Zengin hocam bios resetledim 1.5 gündür PC hiç kapanmadi deniyorum halen birazda fan ayarlarında değişiklik yaptım.
  12. C

Başıma farklı sorunlar açmadan çözmek istiyorum da reset işini akşam deneyip burada güncelleme yapacağım. Farkli bir şey gelirse aklınıza lütfen buraya yazar mısınız ? 1713879755 Denedim onu daha önce fark etmedi aynı devam etti.
  13. C

Bios güncellemesi buna sebep olmuş olma ihtimali nedir yapıyordu ondan önce belki ondandır diye bios güncellemesi yapmıştım
  14. C

Sistem düzgün kapatılmadan yeniden başlatılmış. Bu hatanın nedeni sistemin yanıt vermeyi durdurması, kilitlenmesi veya beklenmeyen bir şekilde güç kaybına uğramış olması olabilir. Yazıyor bir sürü yazıyı denedim ama bir değişen olmadı. 1713879047 12 Dakikalık testin sonucunda bu durumda oldu...
  15. C

Biraz sonra işten izin alıp eve gideceğim gerçekten aklımı kurcalamaya başladı bu sorun teşekkür ederim deneyip sonucu buraya paylaşırım.
  16. C

AMD ryzen 5 5500 işlemci GTX 3060 Gigabyte 16 GB Ram 5 normal fan RGB işlemci soğutucu fanı Dark Freezer 128 Rampage 600 +80 psu var sorunuma gelicek olursak olay günlüğünde bana kernel power 41 hatası veriyor PC bazen 10 saatte bir bazen 20 dk da bir kendini resetliyor açıldığında ses gitmiş...
  17. C

Araç kredisi hakkında

Başka türlü alamayacak gibiyiz her türlü yanlış o zaman :)
  18. C

Araç kredisi hakkında

Mesela örnek olarak sordum bu araçlara kredi verirler mi? 1687466597 ve ne sıkıntısı var ki ?
  19. C

Araç kredisi hakkında

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-dusuk-km-temiz-bakimli-masrafsiz-aile-arabasi-1108141325/detay Mesela bu araca kredi alabilir miyim alırsam ne verirler bu konularda hiç bilgim yok
  20. C

Taşıt kredisi hk. Alan bilen bakar mı?

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-dusuk-km-temiz-bakimli-masrafsiz-aile-arabasi-1108141325/detay Mesela bu araca kredi alabilir miyim alırsam ne verirler
Top Bottom