Arama sonuçları: *

1. O

Yardım G-Sync açınca ekran titremesi

Merhaba. ASUS TUF VG28UQL1A monitörümde HDR açıkken aşırı titreme olmaya başaldı.HDR kapatınca sorun ortadan kalkıyor fakat HDR ve G-Sync ile birlikte kullanınca titriyor.İkisinden birisi kapalıysa sorun olmuyor. RTX 4080 ekran kartı kullanıyorum. Sisteme format attım düzelmedi, DDU ile...
  2. O

Ekran kartı taktıktan sonra kasasına elektrik gelmedi

Merhaba dün ekran kartı taktıktan sonra power tuşuna bastığımda bilgisayar içinde sadece ram ışıkları yandı bilgisayar açılmadı.Şu an kartı çıkarsam bile hiç elektrik gelmiyor, ne yapmam gerekir? Corsair hx1000i psu Rtx 4080 ekran kartı
  3. O

Kilo verme göbek eritme

Sabahı yumurta beyazı ot ve bir kaç çiğ fındık yiyerek geçip koşudan önce sert bir kahve tüketmek faydalı olur.Boy kilonuzu bilmiyorum ama pirinci günlük 100 gram üstüne çıkarmayın. Bol bol salata tüketin faydası olacaktır
  4. O

Öneri Zotac Trinity OC 4090 alınır mı?

Çok teşekkür ederim
  5. O

Cevaplar için teşekkür ederim.Peki üst seviye 4080 almaktansa bu 4090 lardan herhangi birisini almak daha mantıklı olur değil mi?
  6. O

Teşekkür ederim 1681943468 Bu üçü arasından hangisini seçersiniz?Palit dün 41.000 ₺ idi inventus’da. Bugün zamlanmış
  7. O

Peki bu tarz durumlarda garantiye dahil oluyor mu
  8. O

Merhaba bu kart şu an 40.000 tl fakat markayı bilmiyorum, kart 4090 sınıfının giriş seviyesi sanirim.Isınma,pin yanma gibi sorunları olur mu? Yoksa 4080 almayı düşünüyorum
Top Bottom