Arama sonuçları: *

1. S

Yardım Thomann Sitesinden Alışveriş

Merhabalar yurtiçi mağazalarda bulamadığım için thomann sitesinden Zoom G5n Elektro Gitar Processor'ü almak istiyorum. Aşağıda gördüğünüz üzere vergisiz fiyatı 6800 tl + Kargo 1000 tl görünüyor. Bunun vergili fiyatı ortalama ne kadar olur? Kaç TL gümrük vergisi öderim bilen varsa yardımcı...
  2. S

2x16 ram önerisi lütfen

eyvallah cok sağol hocam
  3. S

2x16 ram önerisi lütfen

hocam ışıklandırma olacaksa argb olursa daha iyi olur ya
  4. S

2x16 ram önerisi lütfen

ryzen 5 5600x b550m-k gtx 1660super sisteme 2x16 ve 3600 mhz ram önerisi istiyorum arkadaşlar rgb zorunlu değil bütçe 2400
  5. S

Toplama Pc yardım edin

6600ta sorun olmaz ama dimi
  6. S

Toplama Pc yardım edin

i3 12100f alsam ileride rx6700xt alınca donanımsal bir problem olur mu
  7. S

Toplama Pc yardım edin

kanki i3 sence alınır mı ve ben 1660ta kalmicam ileriye yönelik düşünelim belki 3060 ti alırım belki rx 6700xt belli değil 1681985237 ayrıca parçaları hangi siteden almamı önerirsiniz ara sıra kampanya oluyor iste incehesap falan sizce mantıklı mı?
  8. S

Toplama Pc yardım edin

aga sorun ekran kartı değil çalışıp eve de bakıyoruz da ben simdilik 1660 ile idare ederim önemli olan hangi anakart hangi işlemciyi almalıyım f/p yapmak için.. mesela ryzen işlemci alıp rx ekran kartı mı alayım yoksa i5 11 fln alıp nvidia mı toplayım hangisi fp bakımından daha iyi olur
  9. S

Toplama Pc yardım edin

temiz ikinci el nasıl bulucam ?
  10. S

Toplama Pc yardım edin

şuan hazır 7k tlm var ikinci el taraftarı pek değilim
  11. S

Toplama Pc yardım edin

Param oldukça parça alarak pc toplamak istiyorum bütçe belirsiz sizce amd sistem toplarsam mı F/P kasa yapmış olurum intel sistem mi? (ekran kartı alana kadar kullanabileceğim rtx 1660 ım var) 1681984167 bu arada parçaları kampanya oldukça almaya çalışıcam donanımarşivini takip edicem.
Top Bottom