Arama sonuçları: *

1. Buyuk Gondor'un Kralı

Gamepower Rapid 27'' 1MS / 360Hz / IPS Panel Testi🔥

Abdullah Hocam ben bir montiör alacam 0.5 ms mprt diyor gtg sini merak ediyorum acaba size yollasam bunun testini yaparmısınız? https://www.e-vektron.com/urun/gamebooster-gb-2719fqhd-27-180hz-0-5ms-ss-ips-qhd-1-07b-color-depth-hdmi-2-dp-2-flat-gaming-monitor
  2. Buyuk Gondor'un Kralı

Çözüldü✓ Pc topladim priz lazim

https://www.idefix.com/philips-spn7080wa62-900-joule-8li-2-m-akim-korumali-priz-p-433768?vendorId=1538&utm_source=akakce&utm_medium=cpc&v=1.9.8 Dostum bu linkteki priz philips akım korumalı prizi üstelik philips prizden kaynaklı bir sorun olursa 50000 euro ya kadar zarari karşılama garantisi...
  3. Buyuk Gondor'un Kralı

ssd sıfırlanmıyor yardım

Akşam 11 kadar eve gelmiyorum maalesef ama yinede sizi discordan ekliyorum elimden geleni yaparim
  4. Buyuk Gondor'un Kralı

ssd sıfırlanmıyor yardım

Hatalı dosyanızı mi var? 1699514487 Hatalı dosya varsa cmd ile dosyayı silin tekrar deneyin
  5. Buyuk Gondor'un Kralı

❌İndirim Bitti! 🔥 Trendyol %40+%40 İndirim 🔥

Bir dahaki ava artık beyler
  6. Buyuk Gondor'un Kralı

Sizce kuryeyi şikayet etsem mi

Kuryenin uyarılması lazım ama umarım işinin son verilmesi tarzı birsey olmaz
  7. Buyuk Gondor'un Kralı

🔥İndirim Lenovo V15 Ryzen Laptop 7899₺🔥🔥

Bununla valorant cs2 oynanır mı? Arkadaşımın 10k bütçesi var çocuğa çok üzüldüm 10k bütçe duyunca
  8. Buyuk Gondor'un Kralı

🔥İndirim Efsane Geri Döndü! I Magic Refiner RK68 I İlk Alışveriş İndirimi İle 600 TL

ben aldım daha şimdi geldi hissiyatı özeliklerin sevdim aldıgıma deger sanırım
  9. Buyuk Gondor'un Kralı

Aliexpress'ten MUCAl 15.6 inç 144Hz taşınabilir IPS monitör FHD 1920*1080

Selamlar millet ben taşınabilir bir monitör almak istiyorum malum ülkemizde böyle niş bir şey isteyince biraz daha pahalı oluyor bende o yüzden diyorum ki aliexpress'ten böyle bir şey alayım diyorum siz ne diyorsunuz sizce cinden böyle bir şey sipariş edilirmi elime saglam ulaşırmı ve ürün...
  10. Buyuk Gondor'un Kralı

socios kriptodan para çekme

Geçmiş olsun benimde benzer anılarım var 1000 dolarlık kcs aldım 700 dolara düştü onuda wld dönüştürüldüm oda simdi 460 dolarda
  11. Buyuk Gondor'un Kralı

İlk defa yapınca harbiden zorlu oluyor
  12. Buyuk Gondor'un Kralı

Metamask a coinlerini gönderip bozmak istediğin zaman paypalin desteklediği bir coine dönüştürüp yollayabilirsin sanırım paypala 1696327426 Ama PayPal dışarıdan token almaya izin veriyor mu ona bak yani metamasktan eth yada btc yada usdt gibi törenleri alabiliyor mu onu öğren
  13. Buyuk Gondor'un Kralı

Kriptonu yine borsada paraya dönüştürmen lazım sadece depolamak ve transfer, kripto ödemeleri alan yerlede kullanan bilirsiniz metamask ile bankaniza direk ödeme alamazsınız 1696246048 Birde eth ağında ise coin fee ücretleri çok yüksektir eth ağında yaptığınız işleme deyecekse yapin 1696246213...
  14. Buyuk Gondor'un Kralı

Metamask borsa değil soğuk cüzdan kişiye özel sadece 12 kelime ile oluşturulan bir cüzdan türü scam linkler metamask in ile baglanmazsan bir problem olmaz
  15. Buyuk Gondor'un Kralı

Yardım Tabletimin dokunmatiği bozuluyor

Garanti devam ediyorsa bence garantiye yolla kendin yaparken teknik olarak tableti içini açacaksın ve bundan dolayı Garanti'yi iptal edebilirler
  16. Buyuk Gondor'un Kralı

Logitech g pro headset alınır mı?

Ben logi G733 ve G435 Kullanıyorum ikisinden de memnunum ama g pro serisi hakkında bir bilgim yok sadece daha iyi olduğunu duydum ama alıyorsan kablosuz al bence çok daha rahat oluyor
  17. Buyuk Gondor'un Kralı

hp victus 16 s0035nt 7z5z2ea Laptopu nasıldır?

Bilmiyordum bunu ama beni sevindirdi bu
  18. Buyuk Gondor'un Kralı

hp victus 16 s0035nt 7z5z2ea Laptopu nasıldır?

Bende Hp victus i5 12500h ddr5 4800mhz 8x2gb 3050ti acik gri renkli geçen sene aldım ısınıyor. Isınma problemi var render için kullanamadım ama üniversitede uzun süre pil sıkıntısı çekmeden kullandim. 2 tane ssd slotu var duyduğuma göre ryzen işlemcilerde 1 ssd slotu varmış. Ben şarj aletini...
  19. Buyuk Gondor'un Kralı

1000 TL gamepad önerisi

Hocam monster gamepadi bende eski modeli var ben gayet memnunum yeni modelini alabilirsin ankarada mağazadan 750 TL'ye satıyorlar bayramdan sonra ben gidip kendime almaya düşünüyorum 2.kol olarak...
  20. Buyuk Gondor'un Kralı

Çözüldü✓ acil bilgisayarımın üzerine su döküldü

Geçmiş olsun dostum yapabiliyorsaniz ana kartı,ssd,hdd koymadan once bir fırın tepsisine pirinç dokun sonra anakarti ayri ayri ssd ile hdd koyup üstüne tekrar princ koyun genelde kurtarıyor klasik yöntem 1682191104 Yalnız ben sadece su teması için söyledim yapışkan,sekerli ve sıvılar için eksik...
Top Bottom