Arama sonuçları: *

1. SNANOKTY

❌İndirim Bitti! BASEUS Bipow Overseas Edition 30.000 mAh Digital 20W Powerbank 1.199TL

:) O ürünün normal etiket fiyatı mağazalarda 2.400 şuan marka genel indirim yapmış. markayı getiren ya adaman yada hakmandır topntancı. https://www.hakman.com.tr/urun/baseus-star-lord-overseas-edition-22-5w-30-000-mah-dijital-ekranli-powerbank-siyah getiren adamın sattığı fiyat mesela ...
  2. SNANOKTY

❌İndirim Bitti! BASEUS Bipow Overseas Edition 30.000 mAh Digital 20W Powerbank 1.199TL

Startlord serisi çok güzel Baseus ... https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_baseus-star-lord-30-000-mah-22-5w-digital-display-ta%C5%9F%C4%B1nabilir-%C5%9Farj-cihaz%C4%B1-siyah-1227104.html?waw_keyword=BASEUS%2030.000%20powerbank bu ürünün fiyatıda indirimli.. 22.5 w ve cıkan kablo usb a...
  3. SNANOKTY

🔥İndirim BASEUS Bipow Pro Overseas 10.000 mAh Digital 20W Taşınabilir Şarj Cihazı 799TL

Geçmiş gelecek bilemem ama durumun biraz içinde olaraktan yazmak istedim.. 2 markanında ortas sınıf ve profesiyonel iyi kabloları veya ürünler var. ucuz olsun diye aldığınız hangi markada olursa olsun 1 sene dayanması normaldir. teknik olarak detaylara girersek ve iyi ürününü alırsanız ömürlük...
  4. SNANOKTY

🔥İndirim 30W Hızlı Şarj Adaptörü 347₺

Paylaştığın ürün çok güzel ve markasıda öyle ama ufak bir detay var. apple kullanıcısı için baseus 30w daha iyi o üründe akım koruma ve doğru akım iletimi var prof.. adaptör kısacası. gan 3 sertifikalı özel iletkenler taşıyor. ama samsunga ait güçlü telefon veya tablet kullanıcısına hertürlü...
  5. SNANOKTY

BASEUS - MEDİAMARKT İNDİRİMLERİ

Yanlış bilmiyorsam mağaza satış fiyatlarının altında internette ne kadardı onu fazla takıp etmedim. Mesele 2mt usb c den usb c ye kablosu 450-500 tl arasıydı 259tl gbi bir fiyat var ve ürünleri güzel hızlı 100w
  6. SNANOKTY

BASEUS - MEDİAMARKT İNDİRİMLERİ

Merhaba; Mediamarkt BASEUS Marka üzerinde şuan güzel indirimler yaptı. Normalde 379.90 TL verirken Mavi ve Siyah Rengi 209.90 TL ye Düşürdü. fiyatı değişen modelleri ben size paylaşacağım işine yarayan alsın. Şahsen Ben İstanbul Zorlu Avm deki şubesinden çok alışveriş yapıyorum tekrar gidersem...
  7. SNANOKTY

🔥İndirim Baseus Crystal Shine 100W 120 cm Pd Type-C Şarj Kablosu 199TL

Merhaba; Mediamarkt BASEUS Marka üzerinde şuan güzel indirimler yaptı. Normalde 379.90 TL verirken Mavi ve Siyah Rengi 209.90 TL ye Düşürdü. Linkte paylaştığın kablo orta sınıf bu benim verdiğim linkteki ürün markanın en iyi modellerinden ve baya sağlam, karşılıklı 2 arkadaş kablodan tutarak...
  8. SNANOKTY

FORZA 5 MÜKAFAT GÖREVLERİ - YAPAMADIĞIM 2 GÖREV VAR DESTEK ....

BU GÖREVLERİ NE YAPTIYSAM GEÇEMEDİM. SIFIRDAN ARAÇ YÜKLEDİM ÖZEL AYAR YAPTIM YİNEDE OLMUYOR. ŞU BAŞIMA BELA OLAN 2 MÜKAFAT GÖREVİNDEN BİRİ BENİ KURTARSIN ...
  9. SNANOKTY

Çözüldü✓ Mediamarkt açılmış kulaklık iade edilir mi?

Kutusuna zarar vermediysen ve eksik parçası yoksa faturanla değiştir iade et. ama yok derslerle arkanı dönerek gitme. almak durumundalar
Top Bottom