Arama sonuçları: *

• Users: efekqn
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. efekqn

windows 11 gecsem bir şey olur mu

beyler pc ryzen 5 5500 +rx580 8gb 16 gb ram vr 500 gb ssd var ama sanırım ekran kartı watman yemiş zaten öyle çok oyun oynamıyorum ders çalışıyorum o yüzden şuanlık sorun olmuyor gelecek sene ekran kartı değiştirmeyi düşünüyorum ama bakalım neyse windows 11 gecsem herhangi bir sıkıntı olur mu...
  2. efekqn

petrol ve doğalgaz mühendisliği nasıl bi meslek?

arkadaşlar sizce petrol ve doğalgaz mühendisliği nasıl bi meslek geleceği olduğunu ve iş bulma imkanı olduğunu düşünüyor musunuz
  3. efekqn

tyt kimya fizik biyoloji yt hoca onerisi

merhaba tyt kimya fizik biyoloji de yt den hoca ve kaynak onerirmisiniz aklim da bi kac hoca var biyoloji icin selin hoca kimya icin kimya adasi fln ve de kaynak olarak sizin önerileriniz nedir siz neyle hazirlaniyosunuz ya da neyle hazirlandiniz lutfen yardimci olun
  4. efekqn

3000 3500 arasi monitor onerirmisiniz

arkadaslar 3000 ile 3500 arasi bi monitor onerirmisiniz
  5. efekqn

windows durduk yere cokuyor

arkadaslar yeni pc topladim parcalari birlestirdim windows yukledikten sonra pc cokuyor sinyal yok yazisi geliyo ekran gelmiyo ama kasanin icindeki islemci fani ve ekran karti rgbsi yaniyor sizce sorun nedir
  6. efekqn

gigabyte b450m k ya m2 ssd nasil takılır

arkadaslar gigabyte b450m k anakartim var ve buna m2 ssd aldim ama takamadim su yuvarlak icine aldigim yer cikiyor mu ya da cikartmadan mi takmam gerekiyor hangi turlu yapmam gerekiyorsa nasil cikarticagim ve nasil takicam yardim edebilir misiniz?
  7. efekqn

ryzen5 5500 hangi termal macun önerir misiniz

ryzen 5 5500e hangi termal macunu kullanabilirim ya da hangisini önerirsiniz
  8. efekqn

AMD Ryzen 5 5500 Alınır Mı?

beyler gigabyte b450m k anakart rx 580 8 gb ekran kartına ryzen 5 5500 alınır mi
  9. efekqn

4k ya anakart+ram+islemci önerebilir misiniz

4k bütçeye rx 570 uyumlu anakart işlemci ve ram önerebilir misiniz
Top Bottom