Arama sonuçları: *

1. N

EPİC GAMES MEGA İNDİRİM OYUN ÖNERİSİ

https://store.epicgames.com/tr/p/spiritfarer
  2. N

3600 CL18 vs 3200 CL16❓B550M HDV + R5 3-5 Serisi

Ryzen 5 5600 Max 3200 MHz destekliyor diye biliyorum. Daha bilgi sahibi arkadaşlar hatam varsa düzeltsin
  3. N

Sistem fiyatı öğrenme

Tüm cevap veren arkadaşlara teşekkür ederim. Ekran kartından çok memnunum 1080p de bence biçilmiş kaftan. Oğlum Roblox oynadığı için ne takarsam takayım açacak. Açmazsa da al başına belayı. En iyisi satıyım kurtulayım dedim. Buradaki yorumları okuyunca da direncim kırıldı bilemiyorum. Yine de...
  4. N

Sistem fiyatı öğrenme

SSD ve kule tipi soğutucuyu yeni eklemiştim. Onların garantisi mevcut. Diğer parçaların kutuları var fakat garantileri bitti tabi. Ben de sistemi çok seviyorum ama oğlumu kursa falan gonderemez oldum. Bir süre bilgisayarsız kalması evdeki herkes için iyi olacak gibi.
  5. N

Sistem fiyatı öğrenme

Herkese merhaba. Oğlumu bilgisayar bağımlılığından kurtarmak için sistemi satıp iki sene sonra bir bilgisayar toplamak istiyorum. Sistemim ne kadar acaba? Cevap veren çıkarsa şimdiden teşekkür ederim. Ryzen 5 5600 islemci Dark 120 çift fanli argb işlemci soğutucusu Gigabyte b 450m-k anakart...
  6. N

❌İndirim Bitti! GÜNCEL💥 GameBooster GB-G1956BW "BEYAZ" KASA 987 TL 💥

"ALINTIDIR" FRGB'nin anlamı Fixed Rainbow, yani ''Sabit Gökkuşağı'' demek. Yani tek bir Rainbow modu var, kontrol edilemiyor. Sonsuza kadar aynı efekt çalışıyor.
  7. N

Sizce bu sistem iyi midir??

Hocam fiyat bence de çok guzel. Hatta MSI b550 anakart seçilince 23100 e geliyor. Bence 23100 lu şekilde alınmalı.
  8. N

4090 alabilsek evet Asus palit bunlar MSI den soğutma yönünden daha iyi derdim fakat 4060 ta Asus daha iyi soğutma bileşenlerine sahip olsa da MSI kesinlikle öneririm.
  9. N

4060 TDP değeri çok iyi bir kart o yüzden çift fan marka farketmeksizin yeterli olur. MSI da zaten bilindik çok iyi markadır.
  10. N

Hocam malesef işleri Nvidia öyle bir boyuta getirdiki geçen sene rtx 3070 alan adam mutsuz ya böyle bir sey olabilir mi? Şu bir gerçek bugün 50 bin 60 bin TL lik bir bilgisayar almiyorsan gelecekte ne yaparsan yap içine sinmeyecek yetmeyecek. Telefonda önüme düşüyor Nvidia dlss 3.2 yi deniyor...
  11. N

İ3-10100f için ekran kartı önerisi.

3070 ile o işlemci darboğaz yapabilir. Ben o işlemciyi GTX 1650 ile kullanıyordum. İkisini verip r5 5600 ve rx 6700xt ye geçtim. Bir sınıf atlamış oldum. Bir sene oluyor sanırım.
  12. N

Kasayı çok beğendim beyaz çok güzelmiş goodram SSD den bir yıldır ben çok memnunum. Ama o ekran kartına keşke dersin hocam. 8 GB olayında gerçekten haklısın ama bari parça parça alıp kendin topla 3060 dan çok daha iyi bir kart bulursun 1713029788 Ben çok kısa baktım site adı game garaj. Tebilon...
  13. N

Hocam bugün Pc hocası videosu izledim dlss 3.0 destekleyen oyunlarda rx 6750 XT yi bile geçiyor ben de çok şaşırdım. Yeni alıyorsun yeni teknoloji olsun
  14. N

Hocam 3060 alma azıcık fark ver bari 4060 olsun ilerde keşke dersin.
  15. N

Hangi 5600-4060Ti Sistem Daha İyi?

Hocam tebilon da ram ve SSD hikvikson. Amazon Almanya'da bu ram ile çok şikayet yorumu okudum. CL değerinin 16 yazdığı fakat testlerde 22 olduğu soyleniyor. Ben goodram markasını çok beğeniyorum fakat onun da SSD sıcaklık programı yok. Goodram bence hikviksondan ram ve SSD konusunda daha iyi...
  16. N

FC 24 akıcı değil yardım

R5 5600 ve rx 6700xt ile bende de akıcı değil. Donanımla alakalı değil sanırım PC ye uyarlarken cok ilgilenmediler diye düşünüyorum
  17. N

(Asus sistem topladım gaminggen.tr den)sizce sistem nasil olmuş?

Hocam şimdiden hayırlı olsun ben tüm yorumlara katılıyorum :) Bu paraya daha iyi sistem toplanır fakat senin içine sinmez. Asus tuf serilerinin gerçekten bir kalitesi var. PC işi birazda şahsi bir olay. O yüzden bence 10 15 FPS olayına takılma içine hangisi siniyorsa onu al. Kendi isredigini...
  18. N

ModArt-ARC 3 12.999 TL ARC A750

Anakart 3200 MHz destekliyor Cl değeri daha düşük 3200 MHz alabilirdiniz. Belki 3200 de goodram de Cl 16 dır onu bilemiyorum
  19. N

Rx 6700 xt ryzen 5 5600 için psu önerin

Fiyatı fena değilmiş hemde 700w 80 +
  20. N

Rx 6700 xt ryzen 5 5600 için psu önerin

80+ sertifikası olan 650 w güç kaynakları işinizi gorecektir.
Top Bottom