Arama sonuçları: *

1. B

Steam %30-35 indirimli oyun satışı

700 liralık satış yaptım 5700 tl kaldı oyun almak isteyen varsa bana ulaşabilir.
  2. B

steam 5 bin küsür lira bakiye ile nerede indirimli oyun satılabilir

önceki açtığım konumdan hatırlayan hatırlar 6 bin 400 lira bakiye vardı %30-35 indirimle satış yapa yapa görseldeki kadar kaldı daha hızlı satış yapmak istiyorum alacak kişi var mı veya satışa koyabileceğim platform önerir misiniz
  3. B

steam 6 bin lira bakiye nasıl nakite çevirilebilir ?

indirimli oyun isteyenler yazabilir satışlara devam edıyorum
  4. B

kasa sitesi 100 dolarla girdim.
  5. B

hesapta kredi kartı hiç kullanılmadı bakiyenin kurusu kurusuna hepsi kumar parası haram parayla isim olmaz dicemde kumar da haram :)
  6. B

30 ama eğer oyun pahalıysa 35 1682857462 kumarda katladım
  7. B

peki skin dışında insanlara oyun satarak %30 gibi oranlardan nereden satabilirim.
  8. B

Bynogameyi araştırdım ama çok fazla kesinti yapıyor paranın %40-45 kadarı yok oluyor.
  9. B

şu ana kadar sadece 1 tane %30 indirimle 50 tl lik satış yapabildim daha çok satış yapmak için platform önerir misiniz ?
  10. B

Steam bakiyesi nasıl nakit paraya dönüştürülebilir ? Nerede satış yapılır ?

onay aşamasında konu . %30 - 40 arası yazdım ama sanırım biraz fazla yazdım 25 e düşürsem iyi olacak gibi. konu onaylanmadı 1682796336 konu onaylanmadı silinmiş. neden onaylanmadıgı da yazmıyor ne yapacağım ? burdan satılmıyor mu ? 1682796501 discord meccani #9999 burdan yazabilir almak...
  11. B

Burdan satsam %25-30 dan olmuyormu bu konunun altından. 2. el yerini bulamıyorum kategorilerde.
  12. B

tamam 2. el kısmına açmaya calısıcam simdi %25'den. 1682795213 bulamadım kategori kısmında tam olarak nerede ?
  13. B

Soru başlıktadır. Steamda baya para var.Forumda yeniyim yanlış yere açtıysam konuyu kusura bakmayın steam kısmını bulamadım.
Top Bottom