Arama sonuçları: *

1. U

PS5 SLİM DİGİTAL EDİTİON'DA M2 SSD TAKMA OLASILIĞIM VARMI ?

Kral cd'li versiyonlarında gördüm ama hiç digitale takanı görmedim. Bu videodakide cd'li versiyon.
  2. U

PS5 SLİM DİGİTAL EDİTİON'DA M2 SSD TAKMA OLASILIĞIM VARMI ?

Merhaba arkadaşlar bir çok yerde ps5 cd'li slim yada cd'li fat kasada m2 ssd takma durumu var onu gördüm. Ama digital editionlarda göremedim digital edition olanlarada hem fat kasa hem slim kasalara m2 ssd takma olasılığım varmı ?
  3. U

R5 5600 için en iyi kuletipi Soğutucu nedir

https://www.sinerji.gen.tr/cooler-master-hyper-212-black-edition-v2-120-mm-intel-1700p-amd-uyumlu-hava-sogutucu-p-43083?utm_campaign=akakce&v=1.50.6
  4. U

Darboğaz yapar mı bu ikili

Yapmaz
  5. U

Sipariş ettiğim Bilgisayar alınır mı??

https://pckolik.com/urun/tron-v3-oyun-bilgisayari-geforce-rtx-3070ti/ kesinlike buna bir bak derim biraz daha pahalı ama çok daha iyisi
  6. U

SİSTEM NASIL SİZCE ?

Baya iyi sistem ama kaçırdık kısmet
  7. U

SİSTEM NASIL SİZCE ?

22 K 1687350170 1200W ESKİDEN VARDI ELİMDE KRAL 22 K VERDİM
  8. U

SİSTEM NASIL SİZCE ?

AMD Ryzen 5 5600X Altı Çekirdek 3.70 GHz Gigabyte B550 Gaming X V2 AMD AM4 DDR4 ATX GoodRam 16GB(2x8GB) IRDM PRO 3600MHz CL18 DDR4 Gigabyte RTX 3070 Eagle OC 8G GV-N3070EAGLE OC-8GD 256 Bit GDDR6 8 GB Samsung 970 Evo Plus NVMe 500GB 3500MB/s-3300MB/s M.2 SSD Vatoz Mesh Panel 4xrgb Fan Full Tower...
  9. U

Bu sistemi aldım iyi mi?

Güzel tabikide uzun süre update etmeden kafan rahat olur
  10. U

Sizce hangisi alınır !!! Acil!!!

Razer Ornata V3 X veya Hyper X alloy core arasında bak bence
  11. U

PC ekranına görüntü gelmiyor

O zaman anakartı sök altını kontrol et özellikle ram slotlarında oksitlenme varmı diye
  12. U

Windows Bir Sorunla Karşılaştı.

Hard diskim yok ssd var 2 tane ikisindede aynı hatayı alıyorum
  13. U

PC ekranına görüntü gelmiyor

Ramleri sök yerlerini değiştir tekrar başlat.
  14. U

Windows Bir Sorunla Karşılaştı.

Merhaba arkadaşlar yeni formatladığım pc sürekli mavi ekran hatası veriyor bir kaç kere daha formatladım herşeyi gücelledim fakat düzelmiyor ne yapmam lazım yardımcı olabilecek varmı ?
  15. U

Sistemim dar boğaz yapıyormu ?

darboğaz yaptıgını nasıl anlarım
  16. U

Sistemim dar boğaz yapıyormu ?

ekran kartım 3070 işlemcim amd ryzen 5 5600x suan darbogaz varmı bu verilere göre ?
  17. U

Rampage psu yeterlimidir ?

Merhaba arkadaşlar öncelikle cevap veren yardımcı olan herkese şimdiden teşekkür ederim. Ekran kartım; 3070 gigabyte eagle Anakartım; Gigabyte b550 Gaming x v2 İşlemcimde; Amd Ryzen 5 5600x Bu donanımlar için rampage 750w bir psu yeterli olurmu ve kullansam ilerde sıkıntı yaşarmıyım ? Çünkü bu...
  18. U

AMD İŞLEMCİ PİNLERİ YAMUK

daha öncede basıma gelmişti fanı sıcakken söktüm işlemcide fanla beraber gelmişti ayakları yamulmustu düzelttim calısmıstı umarım bu sefer sorun yasamam
  19. U

2 pin sadece
  20. U

Merhaba arkadaşlar 5 gün önce gençer gamingden hazır sistem pc aldım fakat demonte gönderilmesini rica ettim bugün elime ulaştı gelen kolide işlemciyi tray olarak göndermişler ve koydukları plastik işlemci kabı gelen işlemcinin pinlerini yamultmus ufak ufak hareketlerle düzelttim oturttum ama...
Top Bottom