Arama sonuçları: *

1. S

50.000 TL OLED TV önerisi

Media Markt ve Teknosa gibi yerlere sordum Sony'yi ve hepsi de ülkeden çekiliyor satışları düşük falan filan dediler. Yoksa C2 den sonra istediğim model A80K idi. Hala araştırma aşamasındayım Samsung S90C ye sıcak bakıyorum. Güncel kalmak belki daha iyidir.
  2. S

Genellikle film izlemek için fakat oyun da oynanacak. Hocam ailem için istiyorum ben bu sene şehir dışına çıkabilirim. Öyle her zaman alabildiğimiz bir şey olmadığı için en iyisinden olsun istiyor babam. Vestel 600 serisi ne alaka tam anlamadım fakat teşekkürler. Bu arada yaşım 21.
  3. S

Hocam Sony'nin ülkeden çekilmesi beni korkutuyor açıkçası. Yoksa aklıma yatan neredeyse tek televizyondu şuan. Bütçeyi arttırıp S90C almak daha mı mantıklı acaba?
  4. S

Arkadaşlar merhaba birkaç aydır TV araştırması yapıyorum ve 2 hafta içinde de almayı düşünüyoruz. İstediğimiz özellikler ise 65 inç OLED olması, genelde film izlenecek ama az da olsa oyun oynarım. LG C2 modeli çok istiyordum lakin şu anda 65 olanın stokları yok hiçbir yerde. Samsung S95b...
Top Bottom