Arama sonuçları: *

1. O

Telefondan 3. ekran görüntü yansıtma

Dönüştürücüye gerek yok hocam aynı wifiye bağlı olursa iki cihaz, telefondan wifi üzerinden yayın yapabilirsiniz. 1-2 saniye gecikme olabilir.
  2. O

ASUS TUF GAMING VG247Q1A vs Acer Nitro RG241YPbiipx

https://www.epey.com/monitor/karsilastir/714304-803439/asus-tuf-gaming-vg247q1a_gigabyte-g24f-2/ Hocam bakın karşılaştırmalara zaten sonra 300₺ daha verip çok daha iyi bir monitör almak size koymaz. En göze batan özellikleri başta daha güncel(2022), IPS panel ve srgb teknolojileri, sornasinda...
  3. O

ASUS TUF GAMING VG247Q1A vs Acer Nitro RG241YPbiipx

https://www.itopya.com/gigabyte-238-g24f-2-165hz-180hz-oc-1ms-2xhdmi-dp-3xusb-ss-ips-fhd-freesync-premium-gaming-monito_u20017 Bunu alın hocam bende bunun gibi monitörler arasında kalmıştım ama gigabyte g24f2 harika... Araştırıp özelliklerine bakabilirsiniz ama öneririm kendimde kullanıyorum.
  4. O

Sistem hatası alıyorum PC resetleniyor

Gpu sorunlu duruyor hocam , iade veya değişim yapın bence.
  5. O

rx 6600 adrenalin ayarları

Aynı kart var hocam tn panelden IPS geçtim böyle bir aydınlanma yok... Birde 60 dan 180hz ye geçtim off gözlerim bayram etti. Senin soruna gelicek olursak adrenalin ayarlarında custom rgb yeri var, tn panelde olsa belki biraz contrast falan verip renkleri canlı yapabilirsin.
  6. O

Dp kablosu çıkmadı öneri?

Merhaba yeni monitör aldım Gigabyte g24f2 modeli. Fakat içinden DP çıkmadı şuanda Max 144hz alabiliyorum. Cihaz 165-180hz de destekliyor. Önereceğiniz sağlam 1080p240hz destekli bir DP kablosu var mı ? Bütçe 100-200max
  7. O

Freelancer çalışma ?

Trendyol falan mı hocam
  8. O

Ekran Kartım Sorunlumu sorunsuzmu

Furmark testi diye aratin YouTube dan hocam
  9. O

XFX RX 6600 Hata Verirmi

Doğru bir Windows ve güncel driverlar ile hiç sıkıntı yaşamadım gönül rahatlığıyla alabilirisn. Xfx soğutma konusunda da çok başarılı. Fiyatını hak eden bir marka/kart. Watman alınca eliniz kolunuz tutuşmasin. Zaten sıfır bir kart ile watman alıyorsanız muhtemelen bir uyumsuzluk vardır. Eskiden...
  10. O

adsl altyapı var ama millenide 63 mbps gözüküyor

O ne hocam aydınlat beni
  11. O

adsl altyapı var ama millenide 63 mbps gözüküyor

Aynisini bende yaşıyorum şuanda, 61 mbps gösteriyor turknet 35 veriyor. Turknet nakil işlemini bitirdikten sonra millenicom a sorucam. Eğer verebilirlerse 61mbps millenicom geçerim. Sizde bir sorar misiniz hocam üyeliğiniz varsa
  12. O

Arkadaşlar sizce sistem nasıl?

Hocam 3060ti değil de 3060 ve R5 5500lu sistem vardı geçen PC hocasının, çok uygun fiyatla satıldı. Böyle sistemler kovalayıp satın alırken biraz fark ödeyerek çok uyguna R5 5600 alabilirsin 1661701998 Sistem kovala monitörü de indirim de al hocam
  13. O

Arkadaşların da dediği gibi fiyatı kötü kazık. Hazır sistem alıp üstüne monitör alırsan rahat maksimum 20kya kapatirsin işi.
  14. O

Çok hocam, verilmez bu paraya
  15. O

Çözüldü✓ 144Hz - 165Hz Monitör önerisi

G24f2 pek bilindik bir monitör değil o yüzden pek sıcak bakmıyorum, ya Asus yada Lenovo Alicam. Size zahmet hocam biraz daha kullanıp tecrübelerinizi yazabilir misiniz. Benim tercihim Lenovo olması hem bir kaç ekstra fazlalığı hemde benim için en önemlisi yükseklik ayarı mevcut.
  16. O

Çözüldü✓ 144Hz - 165Hz Monitör önerisi

Bizide etiketlerinsin hocam
  17. O

Monitor Tavsiyesi 3000-3500 TL Arası

Bu bütçede IPS olarak en iyilerinden birisi 1661601905 https://www.hepsiburada.com/lenovo-g24-20-238-05ms-144-hz-hdmidisplay-amd-freesync-premium-ips-panel-wled-gaming-monitr-66cfgac1tk-p-HBCV00002QYDVL?magaza=Nethouse&url_src=and-product-detail buda güzel 1661602526 Hemde Lenovo olan pivot...
  18. O

ryzen 5 5600 ve 6750xt'li sistem nasıl

Sans işi hocam bu, arkadaşım var RX 580sapphire nitro+ versiyonu mevcut. 2019 da aldı daha bakımını bile yapmadı ama hala stabil ve düzgün çalışıyor. Birazcık şans işi bu parça mevzusu
  19. O

ryzen 5 5600 ve 6750xt'li sistem nasıl

AMD fanboy değilim ama nvidiadan kat kat ucuz ve güzel teknolojilere sahip. Bu ekonomide 3-4k ucuza alıp aynı performansı alıyorsak AMD şuanda gözümüzde 1. Olmalı, Dlss yerine fsr 2.0 cidden güzel iş cikariyor. Ve rtx uyumlu olmalari da artı. Çoğu tanıdığım AMD kullandı CPU ve gpu olarak kimsede...
  20. O

GTA ONLINE, RED DEAD ONLINE BENZERİ OYUNLAR

DayZ gel ağam, community sunucu bulup güzel modlar ile hayatta kal, base yap, base raidle, insanlarla kapış, kalan kur, trade yap ne ararsan var. Ve her sunucu farklı bir yapıda olduğu için her oynadığın sunucudaki hikayen farklı oluyor. Farklı map,insanlar, silahlar, araçlar,atmosfer vs vs
Top Bottom