Arama sonuçları: *

1. A

Bu sisteme bu monitör uygunmudur bütçe 6.5

knk fps oyunlarında 280 fpsyi rahat geçer valo cs gibi oyunlarda
  2. A

işlemci kullanımı çok yüksek

Kökten çözüm mü
  3. A

işlemci kullanımı çok yüksek

işlemci kullanımı çok yüksek google yi fln acarkende 5 saniyede %90 a fln geliyor pc kasıyor ekran kartı 960 steamde oyun indirirken 2 3 dk sonra mavi ekran yiyorum yardım edermisin?
  4. A

Çözüldü✓ işlemcim sabit 4075mhz (r5 5600)

biosta bişiler kurcaladım bi tık şansa yaptım ama normalde olmaması gereken şekilde sabitlemiş suan düzeldi
  5. A

temel 3.50 turbo 4.4 değilmi yanlışım varsa düzeltin
  6. A

işlemcim ryzen5 5600 ama yuk altında bile 4075 mhz yi geçmiyor oyun dying light 2
  7. A

steelseries gg clip ses sorunu

videolarda ses var ama kendi sesim yok burdan mikrofon şeçiyim diyorum izin vermiyor
  8. A

Hangi kulaklığı almalıyım? Krakenmi v3 mu yoksa arctis novami

https://www.trendyol.com/steelseries/arctis-nova-1-multi-system-oyun-kulakligi-p-356357381 bunu mu yoksa https://ty.gl/gnos7i878l bumu yardım edermisiniz beyler
  9. A

2.el ekran kartı için yardım lazım

link atma şansın varmı ?
  10. A

2.el ekran kartı için yardım lazım

2.el 3060 12gb almayı düşünüyorum ama istanbulda nerden alabilirim sahibindende her hangi bi insana çok güvenemiyorum en azından bilindik bi 2.el satan bi yer varsa yardımcı olurmusunuz ?
  11. A

Çözüldü✓ hangi ekran kartı daha iyi

sağol bilgi için
  12. A

suan rx590 var yazılımsal o kadarda sorun yaşamadım tabii ki yaşamıcam anlamına gelmiyorda bu mantıklı düşünence 3060 eyw beyler
  13. A

diablo 4 tarzı oyunlarda oynuyorum ama coğunlukla fps nvdia reflex gibi şeylerde var oyle düşünürsek bi sizce nasıl arada 2 3 k oynuyor ama oda var çok karasızım (düzenleme 1 1.5 k oynuyomuş)
  14. A

çok kararsız kaldım rx6600xt mi rtx 3060 12gb mı https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-masaustu-buyuk-indirim-sifir-msi-mech-rx-6600xt-1134049235/detay...
  15. A

Çözüldü✓ oyunlar az ram harcıyor

arada fps düşüşü yaşıyorum ve beni tetikleyen şey şu buna göre 4 gb kullanması bana anormal geliyor yani tabii ki 40 gb aldım 40 ınıda oyuna versin demiyorum ve su videoda 16 gb var 12 gb ram fln kullanıyor( ) takıldığım olay bu
  16. A

Knk diabloyu açınca bı anda 30 GB ram kullansın demiyorum sorun şu ram var ama 8 GB ram varmış gibi oyunlara ram veriyor farklı oyunlarda bile 4 GB veriyor yani 40 i boş ver 16 GB var de 16 GB de 4 GB veriyor oyunlara
  17. A

40 gb ram var ama diablo 4 ü max grafiklerde açtığımda 4 gb kullanıyor diğer oyunlardada oyle
  18. A

sıvı soğutma suyu değişimi

1 hafta olmadı 1699435526
  19. A

sıvı soğutma suyu değişimi

malesef alalı 2 2.5 yılı geçti 1699304523 şuan ne yapmam lazım garantisi olmadığından ya yenisi alıncak yada sorunu bulmaya çalışıcam çünkü işlemci boşta 60 derecelerde en ufak yukte 96 derece 2 2.5 yıldır kullanıyorum şimdiye kadar hiç bi sorun yoktu
Top Bottom