Arama sonuçları: *

1. Keddy_0

Epic Games İndirdiğim Hiçbir Oyun Açılmıyor

yaptım ama sorunlar düzelmedi hatta bunu her iki oyun içinde yaptım. Zaten iki oyun yüklü
  2. Keddy_0

Epic Games İndirdiğim Hiçbir Oyun Açılmıyor

Epic gamesten zamanında bir ton oyun aldım, dün dead cells indirdim ve runtime140.dll hatasını aldım dert etmedim. Bugün ise super meat boy indirdim, ondada bir ton hata aldım bilen birisi varsa yardımcı olsun.Şuan ekleyeceğim dosyalar super meat boya ait
  3. Keddy_0

Sadece Stres Atmalık Oyunlar

Arkadaşlar okuldan geliyorum günün tüm stresini atmak istiyorum hikayeli oyun oynamak istemiyorum sadece benim aşırı güçlü olduğum önüme gelen herkesi öldürdüğüm stresimi oyundaki karakterlerden atmak istiyorum sadece süper güçlerimle adam öldürmek istediğim oyunlar oynamak istiyorum ayrıca...
  4. Keddy_0

Altyazı Aktif Etme ve Yama Ekleme

Merhaba Geforce Now üzerinden Star Wars Jedi Fallen Order oynuyorum iki sorum var 1 altyazılar nereden açııyor ingilizce şeklinde yazarsanız sevinirim 2 Geforce Now'dan oynuyorum türkçe yama ekleyebilirmiyim? Şimdiden teşekkürler
  5. Keddy_0

Geforce Now Üyelik Pahalılığı

Arkadaşlar geforce now üzerinden oyun oynuyorum 30 dakika hem az hem de çok fazla sıra var ve üyelikler çok pahalı daha ucuz olmazmı indirim fln
  6. Keddy_0

Bencilce Olucak Ama...

galiba sen aldın arap savar steam adlı sensin çok teşekkür ederim Allah razı olsun 1698867832 tekrardan çok teşekkür ederim Allah razı olsun iyi günler
  7. Keddy_0

Bencilce Olucak Ama...

knk crakli sıkıntı he kul hakkı hemde virüs vs. 1698867699 arap savarmı steam adın
  8. Keddy_0

Bencilce Olucak Ama...

Arkadaşlar baya bencilce olucak ama ben metro last light redux isimli oyunu benim için alırmısınız bencilce biliyorum ama bu oyunu çok istiyorum ve param kalmadı eğer bu oyunu kaçırırsam çok daha fazla para vermek zorunda kalcam bencilce ama içinizden geçerse alırsanız sevinirim 1419613042
  9. Keddy_0

Yardım Steam'de 32,68 TL İLE OYUN BULMACA

Arkadaşlar mountan blade tarzı omuzdan bakmalı kale fethetmeli bir oyun lazım sistemi söylüyorum 6gb ram amd ryzen 5 ekran kartını bilmiyorum ama iyi değil eğer bu paraya böyle bir oyun yoksa başka oyunlar önerin teşekkürler
Top Bottom