Arama sonuçları: *

1. M

Cpu Fan Error! ve Cpu Over Voltage Error! Hataları

tamamdır teşekkürler
  2. M

cooler master olanı alacağım teşekkür ederim cpu fan error ve cpu over voltage error hatalarını ignore'a getirdim yinede orda bekletip f1 basmamı istiyodu onu da ignore yaptım şimdi sadece american megatrends kısmı geliyor birkaç saniye sonra kapanıyor ama bu kasayı temizlemeden önce yoktu macun...
  3. M

teşekkür ederim hemen kapatıyorum sağolun ilgilendiğiniz için
  4. M

Teşekkürler ben bi açıp bakayım bilgisayara kapatayım sonra. Macun öneriniz varmıdır maks 150 tl olacak şekilde acaba :) 1683222394 yok ben kendime kızıyorum dalga geçmiyorum kusura bakamyın yanlış anladıysanız
  5. M

:( kafama soksunlar. Açayım bilgisayara bakayım. İşlemcinin üstü kapkara şimdi :D 1683222272 bir şey olmuş mudur? hocam dicemde olmuştur kesin böyle yazdığınıza göre
  6. M

işlemciyi ellemedim hiç ama sürmem gerekiyor biliyorum olmadığı için sürmedim :D Bilgisayara bir şey olmaz umarım. Sorun macun sürmediğim içinse hemen alıp süreyim yeter ki geçsin. Sürsem geçer mi? Bu arada temizledim derken toz aldım yani çok detaylılık yapmadım.
  7. M

fanı anakarttan sökmedim. Sadece vidalarını söktüm bilgisayarın içinde durdur diğer gri parçayı çıkarıp sildim geri taktım. 1683221793 durdur yazmışım durdu olacak
  8. M

Bilgisayarımı temizlemek için Amd Ryzen 5 5500'ün stok işlemcisini söktüm. Soğutucunun altında da gri bi yer adını tam bilmiyorum o gri yeri temizlemek için orayıda söktüm. Temizledim geri taktım herşeyi çalıştırdım bilgisayarı bilgisayar açılırken American Megatrends ekranı geliyor ve Cpu Fan...
Top Bottom