Arama sonuçları: *

1. C

🚨PCH GOAT V4 SMOKİN SİSTEM GELİYOR🚨

Emin misiniz hocam? elde tutulan kutunun sağ üstündeki kare beyaz ve Gen kısmı da onun altında. Kutuların internetteki fotolarına baktığımda sadece 14. nesil işlemcide bu mevcut. Bana 14. nesil gibi geldi açıkçası.
  2. C

🔥İndirim Lufian indirim çarkı aktif! 75-500TL

GFW1NP94 5000/500 indirim
  3. C

❌İndirim Bitti! Spigen Legato Arc R72E 120 TL

Şikayetvar'a yazdıktan sonra yaklaşık 1 saat içerisinde Nehir Hanım beni aradı ve 1k hediye çeki verdi. Aynı ürünleri tekrar aldım. O zamanki fiyata almış oldum yine. Gayet makul bir telafi. THH ile uğraşmak yerine Şikayetvar' yazmak daha hızlı bir çözüm olabilir.
  4. C

İptal ettiklerinde THH ile uğraşmak istemedim açıkçası. Şimdi Şikayetvar'a şikayet oluşturdum. Şarj aleti ve Ekran koruyucu almıştım. Tahmin etmiyorum ama arayıp iletişime geçip çek vs. bir şey tanımlarlarsa gelişmeleri tekrar buradan size aktarırım.
  5. C

RAZER BARRACUDA MİKROFON SORUNU.

Barracuda X modeli ise arkasında bi mute tuşu var onun açık olduğundan emin misiniz?
  6. C

Yardım Evdekorplaza adlı siteden masa aldım, dolandırıcılarmış ne yapmalıyım

Aynı siteyi yakın bi zamanda gördüm ve fiyatlarının aşşırı uygun olduğunu farkettim. Araştırdığımda site hakkında kayda değer hiçbir yorum, bilgi bulamadım. Bulduklarımın hepsi son 2-3 gün içinde açılmış sayfalardaki bilgilerdi. Kapıda ödeme sistemlerinin olmaması ve ürünlerin maliyetinin...
  7. C

❌İndirim Bitti! 🔥 Trendyol %40+%40 İndirim 🔥

Ben kendi hesabımdan bir deneme yaptım ve ürün iptal oldu. SUPER40 kodunu tekrar girmeye kalktığımda "Bu kod tek seferlikti bir daha kullanamazsın" gibi bir uyarı veriyor. Halbuki kullanamadım. Bunun bir çözümü var mı? O hesap gitti mi artık başka hesaptan mı denemek lazım?
  8. C

Az önce aldım. Kapıda ödeme ile tamamladım siparişi.
  9. C

Spingen Bisiklet Ve Motorsiklet Araç Tutucu, Spigen Spider 75TL

Ekran koruyucu vs. diğer ürünlerde de acayip bi indirim var. Gerçek indirim mi acaba? 600 bandındaki ekran koruyucu 120 ye düşmüş
  10. C

Öneri 8000-10000 TL Kablosuz kulak üstü kulaklık önerisi

Yaklaşık 1.5 yıl önce Razer Barracuda X modelini satın aldım. Home office olarak çalışıyorum. Genel anlamda beni memnun eden bir kulaklık oldu. Mikrofonundan hiç şikayet almadım bu zamana kadar. Sesi de aynı şekilde beni tatmin etti açıkçası. Wireless dongle da mevcut içinde. Tüm...
  11. C

Öneri i5 12400F için Anakart Önerisi

Asus'un Okula dönüş kampanyasını paylaşmışlardı. https://promotion.asus.com/tr/tr/back-to-school-2023 bu linki bi inceleyebilirsin. https://www.incehesap.com/asus-tuf-gaming-z690-plus-d4-gaming-anakart-fiyati-52362/?ref=akakce&v=1.44.5 bu anakarta 1300 TL civarı cashback veriyor. 4.5k ya geliyor.
  12. C

SODIMM ram uyumlu masaüstü anakart

Merhaba arkadaşlar, Başlıkta da belirttiğim gibi SODIMM ram takabileceğim bir masaüstü anakart mevcut mudur?
  13. C

MSI AEGIS 3 VR7RC-209 ANAKART VE PSU HK.

Arkadaşlar merhaba, Yaklaşık 5 senedir kullandığım başıkta da yazan MSI AEGIS 3 VR7RC-209 marka ve modelli masaüstü bilgisayarım bir sabah kalktığımda çalışmıyordu. Tamirciye götürdüğümde PSU ve anakartın yandığını öğrendim. Daha sonra çokça araştırma yapmama rağmen orjinal anakart ve psu...
  14. C

🔥İndirim ASUS TUF Z690 Plus D5 Anakart 4799 TL

cihazın DDR5 olma olasılığının daha yüksek olduğunu söylüyorsunuz anladığım kadarıyla. Teşekkür ederim bilgi için.
  15. C

🔥İndirim ASUS TUF Z690 Plus D5 Anakart 4799 TL

Alıcaktım ama söyledikleriniz beni tereddütte bıraktı. Baktığımda özellikler kısmında yazan bilgilerin neredeyse hepsinin yanlış olduğunu gördüm. Özellikler kısmını bu kadar dikkate almalı mıyız?
  16. C

Çözüldü✓ Sistemim & Ekipmanlarım Ne Kadar Eder ?

Sizin belirlediğiniz bir fiyat var mı? Ne kadara satmayı hedefliyorsunuz? İl olarak neresi?
Top Bottom