Arama sonuçları: *

1. U

winrar Kurulum hatası

Merhabalar internetten bir dosya indirdim ama kurmaya çalıştığımda winrardan dosya virüslü olduğundan veya istenmeyen yazılım içerdiginden islem başarılı şekilde tamamlanılamadı diye bşr hata alıyorum bunu nasıl çözebilirim yardımcı olursanız sevinirim.
  2. U

sea of thives hangi tuşla kitap sayfaları değiştiriliyor

görevlerde verdiği kitabın hangi tuşla sayfalarının değiştigini bulamadım da bilen var mı?
  3. U

Corsair spec delta rgb kontrol etme

Merhaba kasam Corsair spec delta rgb anakartim ise asus b450m k ii herhangi bir yazılımla rgb kontrolünü sağlamam mümkün mü çünkü diğer şekilde kasanın içini açmak zulüm geliyor
  4. U

Yeni Sistemde Açık Kutuyla Gonderilen Ekran Kartı

Merhaba arkadaşlar abdullah abinin son paylaştığı sistemi satın aldim demin geldi sistemde bir sikinti yok ama fotoğraftaki gibi ekran kartının koruyucu braketi olmadan ve ekran kartı açık bir şekilde geldi acaba ince hesap göndermeden önce test etmek için mi açıyor yoksa kullanılan ekran kartı...
  5. U

Kendi kendine youtube'ta bir kanalın videosu açılıyor

neredeyse her 2 saatte bir bir youtube kanalının videosu kendi kendine açılıyor ve bu video hep aynı kanalın videosu oluyor virüs testi yaptığımda hiç bir sonuç çıkmadı kanalı engellememe rağmen devam ediyor ne yapabilirim? simdiden teşekkürler
  6. U

usb 3.0 harici disk'i usb 3.1 portuna taksam sıkıntı olur mu

anakartımda usb 3.0 portu yok ve sipariş ettiğim harici disk usb 3.0 bu disk'i usb 3.1 portuna taksam sıkıntı olur mu
  7. U

Yardım xiaomi redmi note 9 pro cihazim sürekli açılıp kanaıyor

xiaomi note 9 pro adlı cihazım sürekli açılıp kapanıyor hiçbir sey yapamıyorum karşılaşan var mı ya da ne yapmam gerekir?
  8. U

1000W PSU 2 3080 besler mi

Asus rog thor 80+ gold sertifikalı psu'm 2 tane rtx 3080 besleyebilir mi? Teşekkürler
  9. U

Irak ekran kartı fiyatları

Iraktan ekran kartı alabilme durumum var rtx 3090 ve rtx 3080'in ırak fiyatını bilen arkadaşlar var mı ve kaç tane getirebilirim tek başıma
  10. U

Binance para transferi

Merhabalar ben 18 yaşından küçüğüm bu nedenle binance hesabı açamıyorum ailemin üzerine binance hesabı açsam kendi banka hesabıma parayı çekebilir miyim yoksa ailemin hesabına mı çekmem gerekir
  11. U

Yardım Binance hesap açma/ödeme alma

Öncelikler merhabalar, 18 yaşından küçüğüm fakat kripto para madenciliği yapmak istiyorum binance hesabı açarken ya da ödeme alırken sıkıntı yaşar mıyım yaşanırsa bunun önüne nasıl geçebilirim? Şimdiden yardımcı olan arkadaşlara teşekkürler
Top Bottom