Arama sonuçları: *

1. F

laptop ekran kartı bozuldu

Her zaman kullandığım laptob çok ısınıyor ekran kartı bölümünde harici kartım gözükmüyor büyük ihtimal ekran kartı yandı ve dahili kartı kullanıyor bilgisayar. bilgisayarda sorun yok normal kullanılıyor ama çok ısınıyor bu sorunu nasıl çözebilirim?
  2. F

Yardım ryzen 5 5500 ve 3060 darboğaz yapıyo

sistemini görüyorum benim sistemin aynısı ekran kartı ve işlemci olarak sende sıkıntı yokmu
  3. F

sorun şu ki işlmecide çalışmıyo 20 w tüketiyo ve %50 yi geçmiyor nasıl bir darboğaz olabiliyo
  4. F

bende anlamadım zaten nasıl bi durum bu ondan yardım istiyorum
  5. F

işlemcim ryzen 5 5500 anakart msi pro b550m-p gen3 ekran kartı gigabyte 3060 12gb ramler ise 16gb 3600mhz fakat bu sistem darboğaz yapıyor anlamadığım bir şekilde normalde uyumlu olmaları lazım ama gta5 gibi oyunda bile oyun full ayarlarda 60 la 70 fps arasında ve işlemci %50 cıvarlarında...
  6. F

Vodafone beceriksizlik

eyw sağolasın sende baya yardımcı oldun bu yaptırdıklarını daha önceden yapmıştım bende interneti ilk 100 e çıkardığımda modem 60 a kadar veriyodu başka bi forumda görüp yapmıştım internet 85 lere kadar çıkmıştı sonradan internet gidince modeme rest falan attım 0 landı hepsi interneti...
  7. F

Vodafone beceriksizlik

normalde 88 alıyodum zaten sıkıntı yoktu internette çok iyiydi durduk yerde bi bozuldu düzeltmiyolarda iptalde edemiyorum yeni tahhüt yapttırdım kafayı yicem ulan valoya güncelleme geldi onu bile yapamıyorum bu internetle demin gene aradım her gün aricam bundan sonra düzeltene kadar devam 8...
  8. F

Vodafone beceriksizlik

bu şekilde 8 yaptım ama hala aynı modemi açıp kapadım internet gelmesi uzun sürdü hatta ama bi fark yok 1687553684
  9. F

Vodafone beceriksizlik

internet geldi ama gene aynı hızlarda
  10. F

Vodafone beceriksizlik

11. F

Vodafone beceriksizlik

başıma bela oldu böyle bir umursamamazlık görmedim abi ya
  12. F

Vodafone beceriksizlik

asus dsl ac750
  13. F

Vodafone beceriksizlik

, göknet bu şekilde veriyor hat değerlerini nasıl görücem modem arayüzüne giriyorum fakat nerden bakıcam bilmiyorum 1687549698 valla kafayı yicem bu nasıl bi maduriyettir ya
  14. F

DOLAR / EURO ARTIYOR

tl ne knk
  15. F

Vodafone beceriksizlik

nerde buliyim bayisini hepsi çakma bayiler önüne gelen telefoncu diye bayi açıyo
  16. F

Vodafone beceriksizlik

vodafone internet kullanıyorum ve evimde 100 mgb internet var normal şartlarda ama son 2 ayda bölgesel arıza dediler ve internetimi 10 mgb olarak kullandırdılar ve hala öyle kullanıyorum defalarca arıza kaydı yada acil kayıt oluşturdum fakat 48 saat içinde dönülcek deseler bile dönmediler artık...
  17. F

Bütçeme uygun ekran kartı önerisi

GIGABYTE GeForce RTX 3060 EAGLE 12GB GDDR6 192 Bit LHR Ekran Kartı 1080p için çok iyi kart kullanıyorum memnunum
  18. F

sistemde ısıma problemi varmı ?

fiyatları uygun ama yani ay başı 3060 ı satın aldım itopyadan fiyatlara bakındım bi elim 4060 lara gitti yanı aralarında fazla fiyat farkı yok ben kasayı komple 3060 a göre ayarladığım için hiç performansına bile bakmadım 4060 ın ondan bişi diyemicem 1687543843 şupesi bile yok kendim taktım...
  19. F

valla foruma baksam benim komple bu ekipmanları almam hata her kafadan farklı bi ses çıkıyo ryzen 5 5500 alınır mı?ymış çok dandikmiş 5600 niye almadın falan ben bu milleti anlamıyorum 3060 alıyımmı diyorum yok alınmaz 4060 al diyen farklı bi kafa türü var :D ondan dolayı forumlara alcahım şeyi...
  20. F

yok ya böyle olsa kafayı yerim en iyisi soğutucu olsun diye gittim bi dünya para verip sıvı soğutma aldık soğutma işi beni tribe sokuyo sürekli pc nin ısısını takip eden manyağın tekiyim oyunda olsun boşta olsun bi sıkıntı olmasın diye sürekli ısı değerlerini takip ederim ama yük altında hiç...
Top Bottom