Arama sonuçları: *

1. H

4 Slot Ram ile AMD Expo Çalışmıyor

O zaman bu ram'leri iade edip 32x2 almak sorunumu çözer gibi duruyor. Ya da 2 tanesini iade edip 2x16gb olarak yoluma devam mı etmeliyim. İleriye dönük olsun diye 4x16 almıştım ama 2x16 ne zamana kadar yeter bilemiyorum
  2. H

4 Slot Ram ile AMD Expo Çalışmıyor

Selamlar arkadaşlar. Aşağıda sistemi yazıyorum. Anakart: Asus Rog Strix B650E-E İşlemci: R7 7800X3D Ram: 4x16gb Corsair Vengeance CL30 6000mhz Ekran Kartı: 4080S OC Psu:850w Yukarda belirttiğim sistemle AMD expo'yu açmaya çalışıyorum ama sistem boot olmuyor. Tüm profilleri denedim ama aynı...
  3. H

High-End Toplama PC Almadan Önce Yorum-Öneri

Herkesin eline sağlık arkadaşlar. Önerilerinizi dikkate alıcam.
  4. H

Evet ona dikkat etmiştim. Teşekkür ederim tekrardan uyarı için hocam
  5. H

Kasaya baktım videolardan falan da baya geniş diyorlar. 4090 bile sığıyormuş. Ve ekstra olarak sağ tarafında kablolar için boşluk var. Baya geniş diye bu kasayı tercih etmiştim aslında
  6. H

Attığın anakartı beğendim https://www.amazon.com.tr/dp/B0BDS8...e=380333&creativeASIN=B0BDS873GF&linkCode=asn. Doğru diyosun biraz da görsellik güzel olsun kafasındaydım ama performans odaklı olup daha düşük fiyata almak çok daha mantıklı her zaman. Keza psu konusunda da öyle. İşlemciyi herkes...
  7. H

Asus tuf B650M'e ne diyorsunuz ilk başlarda ona bakıyordum hep.
  8. H

4080 tarafında yeni gördüğüm markalar var gainward,pny gibi ama ne kadar başarılılar ve güvenilirler bilmiyorum.
  9. H

Başlıkta da belirttiğim gibi high-end bir pc toplamak istiyorum. Ama sizin yorumlarınızla işte mesela şu gereksiz ,fazla olmuş ya da şurası eksik kalmış ya da buna bu kadar para verme bu model de aynı performansı veriyor dediğiniz bir yer olursa lütfen yorumlarda belirtin. Anakart ...
Top Bottom