Arama sonuçları: *

1. TR_Kingmetofom

Öneri 20.000 Laptop Önerisi

Hem oyun hemde proje çizimi vb için 20k laptop arıyordum ben bi tane buldum ama önerilerinizi bekliyorum...
  2. TR_Kingmetofom

3000 TL AM4 Anakart Önerisi

Performax 650W Oasis 4 Fanlı Siyah ATX Oyuncu Kasası AMD ATHLON 3000G 2 Core, 3,50GHz Radeon VEGA3 AM4 Samsung 256 GB M.2 MZ-VLQ2560 SSD Team T-Force Vulcan TUF Alliance 16 GB (2x8) DDR4 3200 MHz CL16 Snowman RGB İşlemci Fanı Sistem Özellikleri Bunlar Önerilerinizi bekliyorum
  3. TR_Kingmetofom

BIOS pilini çıkartıp takmak garantiyi sonlandırır mı?

Pili birçok kez söküp taktım ekrana görüntü gelmiyor diye en son çare garantiye gönderdim bios pilini çıkardım diye garanti dışı kalmış.
  4. TR_Kingmetofom

Max 600 TL TWS Kulak İçi Kulaklık

Tamam hocam siyah rengi umarım ben alana kadar bitmez.
  5. TR_Kingmetofom

Bütçeyi 650 - 675 yaparsam gene aynı kulaklıklarımı önerirsiniz?
  6. TR_Kingmetofom

Knk ANC özelliği olsa daha iyi olurdu ama önerin içim saol 🤠
  7. TR_Kingmetofom

Kulaklığı müzik dinlemek için kullanacağım o yüzden silikonlu ve anc özelliği olursa sevinirim.Birde renginin siyah olursa daha iyi olur.
  8. TR_Kingmetofom

QCY T13 vs QCY T13 ANC

Aktif Gürültü engelleme özelliği varmı.Varsa güzel olur.Okula giderken otobüsle gidiyorum .Gelirkende yürüyerek geliyorum bazen rüzgar oluyor.
  9. TR_Kingmetofom

QCY T13 vs QCY T13 ANC

Bu iki kulaklık arasında ki fark nedir?Aradaki yaklaşık 150 TL lik farkı vermeye değermi?Bu fiyatlara daha performanslı bir kulaklık varmıdır.(Not kulaklık tercihim siyah renkli,silikonlu,kulak içi ve Bluetooth olanındandır.)Biraz uzun oldu kusura bakmayın.
  10. TR_Kingmetofom

A101'e gelen Redmi Buds 3 Lite

15 Haziran 2023 Perşembe günü a101e 349TL ye redmi buds 3 lite geliyor sizce alınır mı??
  11. TR_Kingmetofom

Bu 3 M.2 SSD den hangisi?

Hocam dram in ne olduğunu bilmiyorum ama kapasite ve hız açısından wd blue en iyisi
  12. TR_Kingmetofom

Bu 3 M.2 SSD den hangisi?

1. Linkteki wd blue aralarında en yüksek kapasite ve okuma yazma hızına sahip olanı.O yüzden 1. Linktekini almanı öneririm.
  13. TR_Kingmetofom

Gigabyte A320M-H Anakart Fatura

Ben N11 üzerinden Gigabyte'nin A320M- h model anakartını satın almıştım. Üzerinden 7 ay geçtikten sonra anakart bozuldu. Bende garantiye vermek istedim ama faturamı kaybettiğimi fark ettim. Garanti belgesi ve kullanım kılavuzu vs. var sadece fatura yok. Emailime gönderilmişsede arada bir...
  14. TR_Kingmetofom

Çözüldü✓ Sizce Bu Sistem Nasıl?

KASA => https://www.incehesap.com/sword-silver-oyuncu-bilgisayari-fiyati-51857/?hsu=60357,60361,388372,268568,463370,60377,555053 "21.210,40TL" MONİTÖR => Casper Excalibur M.E238FHD-G 23.8" 200HZ 1MS 300NIT (HDMI+Display) Curved Freesync + G-Sync FHD LED Monitör "2.999 TL" Sistemin Toplam...
  15. TR_Kingmetofom

Saol reis sanada
  16. TR_Kingmetofom

knk ben vazgeçtim zaten başka hazır sistem alacağım.
  17. TR_Kingmetofom

Tamam hocam 6 fanlı olanda karar kıldımda özelliklerde göremedim max ekran kartı uzunluğunu bi sıkıntı olmaz değilmi?
  18. TR_Kingmetofom

anakartta 4 slot var hocam sonradan gerekirse 8x2gb lik ram takarım.
  19. TR_Kingmetofom

hocam benim tercih ettiğim kasa modeli rainbow ya da rgb renkli , en az 4 fanlı, temperli camlı ve mesh ızgaralı olmalı.Bu özelliklere bakarak önerebilir misiniz? acaba?
  20. TR_Kingmetofom

hocam birde ekran kartını kasaya sığıp sığamayacağını nerden anlayacağım?
Top Bottom